Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

8.08.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

15 найдовших та найхимерніших англійських слів, яких ви точно не знаєте

самые длинные английские слова

А ви знали, що найдовше слово в англійській мові складається із 189 819 букв? Воно займає близько п’ятдесяти семи сторінок і означає хімічну назва білка тітін, що відповідає за пасивну еластичність м’язів. Як воно виглядає та вимовляється у прискореному записі, ви можете подивитися на цьому відео, якщо маєте вільну годину та 11 хвилин. Цього слова немає навіть у словниках, а вимова його в нормальному темпі займає більше 3 годин! Звісно, це слово ніде не використовується, навіть вченими.

Зате є 14 інших неймовірних англійських слів, наприклад, найдовших, що складаються з одних голосних або одних приголосних літер. Швидше за все, ви не знаєте та не використовуєте ці слова. Але чому б не додати деякі з них у свій вокабуляр, щоб здивувати англомовних друзів або одногрупників на курсах англійської? До речі, такий шанс буде у вас зовсім скоро – набір на осінні курси в самому розпалі!

1. Найдовші англійські слова з 45 букв

Перше місце в списку найбільш довгих слів ділять одразу два англійських слова, в кожному з них 45 букв:

  • Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanokoniosis – захворювання легень, викликане вдиханням кремнезему або кварцового пилу
  • Chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg – повна оригінальна назва американського Вебстерського озера у штаті Массачусетс

2. Фобія довгих слів – 35 букв

Дивовижно! Друге місце серед найдовших англійських слів займає слово, яке означає специфічну фобію – страх довгих слів: Hippopotomonstrosesquipedaliophobia.

3. Найдовше слово, яке ви, можливо, знаєте – з «Мері Поппінс»

Якщо ви читали про пригоди Меррі Поппінс англійською, то просто не могли не звернути увагу на слово з 34 букв: Supercalifragilisticexpialidocious – суперархіекстраультрамегаграндіозно! Улюблена няня усього світу говорила, що це слово чудово підходить, коли ви росто не маєте інших слів. Це слово не лише існує в деяких словниках, але й стало назвою пісні з фільму про Меррі Поппінс 1964 року. У 2004 році пісня посіла 34 місце в рейтингу ста кращих пісень американського кіно від Американського інституту кіномистецтва. Справжня магія числа «34»!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 35 англійських дієслів рівня Advanced для вашого IELTS, TOEFL або Кембриджських тестів

4. Слово з 30 букв

Pseudopseudohypoparathyroidism – псевдопсевдогіпопаратіреоз, легка форма спадкового псевдогіпопаратиреозу, яка імітує симптоми розладу, але не пов’язана з аномальними рівнями кальцію та фосфору в крові.

5. Слово з 29 букв

Floccinaucinihilipilification – флоксіносінігіліпіліфікація, психологічний термін, що означає звичку оцінювати все, що не має ніякої цінності.

6. Слово з 28 букв

Antidisestablishmentarianism – спочатку це слово описувало опозицію до анулювання англіканської церкви, а сьогодні відноситься до будь-якого протистояння припинення державної підтримки конкретної церкви або релігії, руху за неподільність держави та церкви.

7. Найдовше слово із творів Шекспіра

Honorificabilitudinitatibus – 27 букв і не тільки! Це найдовше слово в англійській мові з чергуванням приголосних і голосних, яке можна зустріти в одній з ранніх комедій Шекспіра «Безплідні зусилля любові». Воно означає «гідний почестей».

8. Найдовше слово загального користування

Incomprehensibilities – незбагненність, неосяжність. Це англійське слово з 21 літери встановило рекорд у 1990-х роках як найдовше слово «загального користування». Якщо ви ще не використовуєте його – саме час починати!

  • A careful examination of the particulars will show that there is no incomprehensibility or difficulty in them which has not a counterpart in nature.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 47 англійських слів з невимовними буквами

самые длинные английские слова

9. Найдовші англійські слова, в яких не повторюється жодна буква

Ізограми – це слова, в яких не повторюються букви. Найдовший ізограм в англійській складається з 17 букв: Subdermatoglyphic. Однак, ви навряд чи зможете використовувати його десь за межами дерматології. Тому тримайте інший приклад з 15 букв, який вам, ймовірно, вдасться вставити у ваше речення. Uncopyrightable – щось, що не підлягає закону про авторське право.

  • In this last named category fall also the payments received by the author from his contracts covering the publication of his uncopyrightable works.

10. Найдовше слово з однієї голосної

У слові Strengths усього 9 букв – але це рекорд серед найдовших англійських слів з однією голосною, записаний до Книги рекордів Гіннесса. Також це одне з найдовших односкладових слів англійської мови.

11. Найдовше слово з голосних

Euouae – лише 6 букв, але все голосні. І відразу 2 рекорди Гіннесса: найдовше англійське слово, що складається виключно з голосних, та слово з найбільшою кількістю голосних букв поспіль. Якщо вас цікавить його значення, це музичний термін із часів середньовіччя, який використовувався в латинських псалмах та інших богослужбових книгах, щоб показати розподіл складів по різних або змінних мелодійних закінченнях стандартних тонів псалма григоріанського співу.

12. Найдовше слово з приголосних

Tsktsk – у найдовшому англійському слові з одних приголосних теж 6 букв. Це звук, коли ми цикаємо, щоб висловити своє несхвалення чогось.

13. Не найдовше слово, зате дуже актуальне

Sesquipedalianism – фразерство. Наостанок 17 букв зі слова «сесквіпедаліанство» – тенденція використовувати довгі слова та фрази. Якщо ви володієте цією рисою, вам напевно сподобається використовувати слова з цього матеріалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 англійських фраз, які зрозуміють не відразу навіть нейтів спікери

Rate this post