5 Telegram-каналів для вивчення англійської

5 Telegram-каналов для изучения английского

Додайте у свій Telegram користі! Підпишіться на один або декілька з цих каналів – і вчіть англійську щодня!

1. Slang Bang

Хочете бути своїм серед нейтів спікерів? Підпишіться на канал Slang Bang з сучасними ідіомами, сленгом і неологізмами з більш ніж 78 000 підписників. Всі актуальні теми – від бізнесу та реклами до повсякденних ситуацій та свят. Втомитись від каналу ви навряд встигнете, команда публікує лише 1 пост у день і лише по робочих днях.

2. Not the Lesson

Викладачі англійської теж бувають справжніми зірками. (І саме ми це знаємо дуже добре.) Наприклад, авторка телеграм–каналу Not the Lesson зібрала 45 000 підписників, з яким з відносною регулярністю ділиться безліччю нових слів, об’єднаних за темами, ідіомами, фразеологізмами, новими поняттями, тощо. Корисно й цікаво!

3. Story

17 000 підписників із задоволенням читають невеликі тексти англійською – як короткі класичні розповіді Чарльза Діккенса, Марка Твена та інших, так і статті на актуальні теми, новини або англійські анекдоти. Також на каналі зустрічаються світові музичні хіти з лірикою та поезія. Варто підписатися, щоб регулярно практикуватися в читанні. Багато часу це не займе, лише кілька хвилин в день.

5 Telegram-каналов для изучения английского

4. Common Mistakes

Хто б міг подумати, що з помилок, які допускають ті, хто вивчає англійську, та нейтів спікери, можна створити цілий телеграм–канал з 16 000 підписників? Виявляється, можна. І навіть знайти та опублікувати більше 400 помилок. Слова, які плутають між собою, використовують неправильно та інші помилки. Правда, останню публікацію на каналу зробили в липні 2017, так що регулярні нагадування ви отримувати не будете, зате зможете вивчити величезну кількість помилок в англійській мові.

5. Hot Chicks

Ще один канал з англійськими ідіомами. Його унікальність – у дуже кумедних поясненнях і детальному розборі кожної ідіоми, іноді навіть з декількома варіантами історії виникнення. Читають канал більше 10 000 підписників

Як ще можна вчити та практикувати англійську самостійно? Співайте англійською, читайте та вчіть скоромовки, щоб поліпшити вимову. Слухайте аудіокниги, щоб покращити сприйняття англійської на слух і дізнатися нові слова. А ще більше порад шукайте в нашій добірці ТОП-5 відео для тих, хто вивчає англійську.