Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

13.03.2019

Елена Полотняная - photo
Елена Полотняная
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Де безкоштовно вивчати англійську мову дорослим: 5 сайтів з аудіокнигами

аудиокниги на английском

Недарма кажуть, що не потрібно шукати причини, варто шукати можливості. Це ж стосується і вивчення англійської мови. Якщо ви досі відкладали англійську, тому що немає часу, грошей, ще не знайшли курси, у нас є для вас рішення. Перше, що можна зробити, — це знайти бажаний курс і заповнити заявку на нашому сайті.

Друге, поки чекаєте дзвінка від нашого менеджера, не втрачати часу і починати вдосконалювати англійську за допомогою аудіокниг. Ми зібрали для вас 5 чудових безкоштовних ресурсів з аудіокнигами англійською для дорослих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 розважальних ток-шоу, які прокачають вашу розмовну англійську

LibriVox

На цьому ресурсі ви знайдете понад 430 книг на будь-який смак. Це некомерційний безкоштовний проект, мета якого популяризація читання літератури англійською. Багато з книг, які ви тут знайдете, з проекту Project Gutenberg. А це означає, що їх записують волонтери, які начитують текст. Ці книги є суспільним надбанням в Америці.

Всі аудіокниги, відповідно, теж належать суспільству, якщо, звичайно, текст теж відкритий для загального прочитання. Ви теж можете стати частиною прекрасного освітнього проекту та начитати книгу рідною мовою. Умови участі ви знайдете на головній сторінці сайту.

Lit2Go

Цей сайт хороший тим, що всі аудіо можна завантажити, а якщо зручно — слухати онлайн. Тут ви знайдете велику колекцію безкоштовних віршів і прози англійською. Для кожного аудіо є розшифрований текст. Так що якщо не змогли сприйняти на слух, завжди можна прочитати. Більш того, текст ви можете видрукувати та використовувати, як додатковий матеріал для читання. Також вказується час відтворення, що дуже зручно, якщо ви хочете виділити на прослуховування книги певний час.

Mind Webs

Якщо ви любите наукову фантастику, то цей ресурс — ваш персональний рай. Некомерційний проект об’єднує в собі зацифровану бібліотеку та інші культурні цінності. Як і в будь-якій бібліотеці, всі матеріали у відкритому доступі, приєднуватися можуть як дослідники, вчені, так і просто допитливі читачі.

Open Culture

Не дарма сайт називається відкрита культура, адже саме тут зібрані як твори відомих класиків, так і молодих авторів, які стали відкриттям 21 століття. Можете завантажити чудові твори художньої літератури, поезії та фантастики Твена, Толстого, Хемінгуея, Оруелла, Воннегута, Ніцше, Остіна, Шекспіра, Асімова, Г. Г. Уеллса та інших.

Scribl

На оновленому Scribl (раніше Podiobooks) автори самі начитують аудіо своїх книг заливають на сайт. Так що у вас є доступ до першоджерела, який найбільш яскраво передає емоційний настрій твору. Більшість книг безкоштовні, але при цьому ви можете перерахувати гроші автору. 75% вашого вкладу піде молодим письменникам, які виставили аудіо на Scribl.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 відео, щоб спілкуватися в банку, в суді та поліції.

Rate this post