Англійська для економістів: 13 журналів, блогів, словників

Где учить английский экономистам

Де б ви не працювали — в продажах, у банківській сфері, у фінансах чи податкових установах — ви завжди маєте справу з грошима. Якщо ви співпрацюєте з іноземними компаніями, ймовірно, вам доводилося стикатися з первинними документами англійською. Це накладні, довідки, акти, рахунки. Пропонуємо удосконалити те, що відомо, та набратися нових корисних знань. У цьому матеріалі ми зібрали корисні ресурси, де можна вчити економічну англійську.

Словники для вивчення фінансової англійської

Financial Dictionary by Farlex

Чудовий глосарій фінансового експерта Кемпбелла Р. Харві та професора Дж. Пола Стіча. Містить 8 тисяч термінів і 18 тисяч корисних лінків. Словник багатий фразами та термінами з банківської справи та сфери інвестицій, пояснює не тільки відомі терміни й поняття, а й досить рідкісні.

A Dictionary of Finance and Banking

Це ідеальне джерело інформації для всіх, хто цікавиться фінансами. Ресурс цінний для студентів і професіоналів в області фінансів і банківської справи, він також ідеально підходить для приватних інвесторів і читачів фінансових видань.

The Forbes Financial Glossary

Фінансовий глосарій від The ​​Forbes відмінний довідник для інвесторів, підприємців і приватних осіб. Якщо ви купуєте будинок, намагаєтеся зрозуміти ринок акцій і облігацій або ж просто хочете орієнтуватися в заплутаному світі грошей і фінансових термінів, — вам сюди.

Журнали англійською для економістів

Forbes

Одне з найбільш відомих і авторитетних видань світу. Це провідний журнал, який розповідає про історії успіху бізнесменів, життя і діяльність підприємців, розглядає бізнес кейси (як зароджувалися справи, причини успішного розвитку або провалу), надає рейтинги найбагатших людей світу і багато іншого.

The Economist

Щотижневий британський журнал. Є одним з найбільш надійних і перевірених новинних ресурсів. Плюс висвітлює політику, фінанси, міжнародні відносини, покриває також теми науки та культури.

Щоб не тільки орієнтуватися в бізнес-світі, але і прокачувати свою англійську, на сайті ви також можете слухати подкасти, дивитися відео і слухати радіо.

Bloomberg Businessweek

Американський діловий журнал, який порадує всіх, хто хоче вивчати бізнес-англійську. На радіо Bloomberg працює понад 2700 журналістів по всьому світу, щоб ви отримували найсвіжіші фінансові звістки. Також ви можете дивитися Bloomberg TV — лайви або готові тематичні відео.

The Wall Street Journal

Американське ділове видання, яке спеціалізується на американських і міжнародних фінансових новинах. Також вас порадують матеріали про політику, аналітику, культуру. Також радимо звернути увагу на новини зі світу технологій і почитати всесвітньо визнаних колумністів і експертів.

Блоги англійською для економістів

The Undercover Economist

Блог британського економіста і журналіста Financial Times Тіма Харфорда простими словами пояснює складні речі. Основні принципи економіки, суть закону попиту і пропозиції або пояснення зовнішнього ефекту в економічній теорії його устами звучать так само просто як пояснення, чому технології — це друзі креативності.

Robert Reich

Роберт Рейч — американський політичний коментатор, автор статей і професор. Був головою міністерства праці з 1993 по 1997 рік. Журнал Time Magazine назвав його одним з 10 найбільш ефективних і впливових секретарів Кабінету Міністрів XX століття. Так що гріх не почитати його блог. Там ви знайдете матеріали на політичні та економічні теми, а також відео про оподаткування в США.

Dealbreaker

У такому вигляді фінансові новини вам ще ніхто не подавав. Гостро, розумно, з карикатурами й жартами. Зате чітко, без води та зайвої мішури.

Головний редактор видання Торнтон МакІнері за фахом економічний журналіст, працював в Business Insider, The New York Times, The New York Observer. Тому дурниць не розкаже і не порадить.

Відеоблоги англійською для економістів

Financial Times

https://www.youtube.com/watch?v=OxZZyZaannU&t=18s

Дивіться усі відео Financial Times. Журналісти висвітлюють міжнародні ділові, фінансові, економічні й політичні новини та багато іншого.

The Financial Diet

Блог про особисті фінанси, планування бюджету, інвестиції. Тут простою мовою розповідають все, що потрібно знати про гроші.

Financial Education

https://www.youtube.com/watch?v=3EqqfQQEbKQ&t=1s

Блог про фінансову освіту, який заснований і перевірений на особистому досвіді автора. Тут ви знайдете інформацію про інвестиції, управлінні фінансами та підприємництво.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 9 розважальних ток-шоу, які прокачають вашу розмовну англійську.