Де в Києві дивитись кіно англійською?

Где в Киеве смотреть кино на английском?

Дивитись кіно мовою оригіналу супер корисно для вивчення англійської. А саме – для поліпшення сприйняття мови на слух і вимови, мовної практики, розширення словникового запасу та навичок читання (якщо ми дивимося кіно з англійськими субтитрами). На щастя, в Києві є декілька кінотеатрів, де можна провести час не тільки приємно, але й корисно. Обирайте!

Кінотеатр “Жовтень”

В “Жовтні” показують нові фільми англійською, частіше з українськими субтитрами, іноді з англійськими, причому кінопокази мовою оригіналу проходять майже щодня. Наприклад, зараз в прокаті фільм “Beautiful Boy”. Крім цього, тут часто проходять кінофестивалі та покази короткометражного кіно англійською.

Шукайте в розкладі на сайті постери англійською та примітки “Subs” біля часу сеансу.
Адреса кінотеатру: Костянтинівська, 26

Кінотеатр “Київ”

Головна гордість англійською в “Києві” – це британський театр в кіно. На великому екрані регулярно показують постановки легендарного лондонського Театру Глобус, одним із співвласників якого був сам Шекспір, Королівського національного театру та інших британських театрів.

Найближчим часом на екрані: “Франкенштейн” з Бенедиктом Камбербетчем / Джонні Лі Міллером, “Макбет” Шекспіра, “Все про Єву” з Джилліан Андерсон, “Антоній і Клеопатра” з Рейфом Файнсом. П’єси демонструються англійською з українськими субтитрами. Квитки краще купувати заздалегідь, ці покази користуються величезним попитом. Шукайте в розкладі Британський театр в кіно.

Крім цього, щорічно тут проходить фестиваль нового британського кіно.
Адреса кінотеатру: Велика Васильківська, 19

фильмы на английском

Мережа “Multiplex”

Регулярні покази нових фільмів англійською чекають на вас у 5 кінотеатрах мережі “Multiplex”, а саме: в торгових центрах SkyMall, Lavina, Проспект, Атмосфера та Komod. З 1 квітня в прокаті мовою оригіналу – “A Star Is Born”, з 9 квітня – “Shazam!”. Квитки вже можна купити у передпродажу на сайті кіномережі.

Адреси кінотеатрів: пр. Генерала Ватутіна, 2-т, Берковецька, 6-д, Гната Хоткевича, 1-в, Столичне шосе, 103, Метрополіта Андрея Шептицького, 4.

Cinema Citi

Cinema Citi в ТЦ Ocean Plaza влаштовує англійські кінопокази по вівторках. Щоб нічого не пропустити, підпишіться на сторінку кінотеатру в фейсбуці, або шукайте в розкладі на сайті постери і назви фільмів англійською.

Адреса кінотеатру: Антоновича, 176

кино на английском

Planeta Kino

У національній мережі “Planeta Kino” не дуже регулярно, але іноді можна застати фільми англійською. Слідкуйте за анонсами на фейсбук-сторінці кіномережі.

Адреса кінотеатру в Києві: пр. Степана Бандери, 34-в

Мережа кінотеатрів “Оскар”

Кінотеатри “Оскар” в ТЦ Гуллівер, Dream Town і новому центрі Smart Plaza на КПІ теж зрідка влаштовують покази нових фільмів англійською, про що також повідомляють в фейсбуці.

Адреси кінотеатрів: Спортивна пл., 1-а, Оболонський пр., 1-б, пр. Перемоги, 24

Полюбляєте кіно? Тоді неодмінно зверніть увагу на нашу добірку 5 фільмів, які надихають на нові звершення, та прислухайтеся до порад нашого академічного директора Альони Тригуб про те, як дивитися кіно англійською без субтитрів.