5 фільмів, які надихають на нові звершення вже цієї весни

мотивационные фильмы на английском

Весна це час оновлення. Час, коли не тільки природа прокидається від затяжних холодів, а й ви, ваш ентузіазм, жадібність, бажання до нових знань, звершень, прагнень. Хочете заразити своїм весняним настроєм оточуючих? Влаштовуйте домашню вечірку, як в США (детальний гайд про славнозвісні американські вечірки читайте за посиланням), і дивіться всі разом фільми англійською, які мотивують.

Yes Man — Завжди кажи «Так»

Якщо життя дарує можливості, не можна відмовляти та говорити ні. Тому що, по суті, ви говорите ні життю. Головний герой, роль якого бездоганно виконав Джим Керрі, звик говорити ні. Але якось він укладає цікаву угоду — погоджуватися на все, що йому пропонує доля. Напитися до відключки? Так! Почати вчити корейську? Так! Проїхатися з вітерцем на мотоциклі з якоюсь ненормальною? Так!

Куди приводить життя, коли говориш так? Комічний фільм, який змушує задуматися, чи живете ви на всі 100%.

The Bucket List — Поки не зіграв в ящик

Двох абсолютно різних чоловіків з різними життєвими історіями об’єднує страшний діагноз — рак. Вони виявляються в одній палаті, але відмовляється чекати смерті. Тому складають список справ, які потрібно встигнути зробити, поки не зіграли в ящик. Дуже світлий, чистий і справжній фільм про те, що не потрібно чекати, коли буде добре, — добре вже зараз.

The Kings of Summer — Королі літа

Покажіть хоч одну дитину, у якої б не виникало проблем з батьками? Покажіть хоч одного з батьків, який би не був збитий з пантелику дивною поведінкою свого чада? Таких немає.

Але що якщо діти візьмуть своє життя у власні руки і знайдуть свободу? Що якщо вони стануть королями літа? Чудова комедія про підлітків, яку варто дивитися не лише підліткам.

The Blind Side — Невидима сторона

Ця драма заснована на неймовірній реальній історії зірки американського футболу Майкла Оера. Майкл — темношкірий хлопець з несприятливого середовища, у якого не було не те щоб дому, у нього не було навіть власного ліжка. Його бере під опіку сім’я, яка вірить в успіх хлопця, в його знання і силу. Саме так народжується зірка спорту, і змінюється життя його нової сім’ї.

Pay It Forward — Заплати іншому

Маленька ідея може перерости у велике добро і змінити світ. Так вирішує хлопчисько, який придумав теорію, як зробити світ кращим. Все, що потрібно, — це допомогти трьом людям. І попросити кожного з них допомогти ще трійці. І так до нескінченності. До чого призведе цей експеримент? Дивіться та випробовуйте на собі.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 15 фраз, які розуміють тільки в США.