Наші найкращі та пам’ятні моменти

ffdb

Нещодавно нашому центру виповнилося 12 років, на честь чого ми ділилися святковою знижкою, розповіли про команди, які роблять Grade really great, а також про 12 наших звершень, якими ми пишаємося. Як багато хто ще, ми у свій день народження любимо підбивати підсумки та згадувати найкращі моменти. А найприємнішим та найтеплішим хочеться поділитися з усіма. І ми вирішили поділитися власними highlights and memorable moments з вами!

1

Ми можемо надути 300 повітряних кульок за один вечір. Саме цим ми займалися, коли готувалися до Дня знань. Надто вже хотілося зробити початок навчального року для наших студентів веселим святом. Як виявилося, цим маленьким жестом ми підняли настрій не лише власним студентам, але й усім, хто проходив у той день Ярославовим Валом.

balloons grade

2

Ми створили власну капсульну колекцію одягу NOW!GRAMMAR разом із брендом FINCH. Англійська граматика також може бути стильною! Тепер ви знаєте, звідки в наших співробітників такі круті футболки та толстовки.

finch grade

3

Ми вміємо танцювати так, наче ніхто не дивиться – від душі. Багато хто з Grade People захоплюється та займається танцями, і dance like nobody’s watching – одна з наших улюблених ідіом. Втім, ми готові навчити вас багатьох інших.

4

У нас є власна музична група, яка виступає на наших святах. Пропонуємо переглянути відео замість тисячі слів:

5

Ми не обмежуємося лише музичною та танцювальною творчістю, нам близький також і стріт-арт. Ви можете побачити його на вулиці Ярославів Вал поряд із нашим офісом.

streetart grade

6

А ще ми вміємо та любимо готувати. На День учителя 2019 року ми навіть влаштовували кулінарний батл.

grade cooking

7

У нас є власні веселі та стильні стікери для Телеграму: для Grade та для Першого Кембриджського освітнього центра.

telegram stickers

8

Усього за вихідні ми перевели школу в онлайн: тимчасові обмеження не повинні ставати на заваді тих, хто прагне знань!

crisis centre grade

9

Ми товаришуємо з Adrian Underhill – людиною, яку називають pronunciation guru і яка створила відому phonemic chart, що використовується в усьому світі. Він брав участь у нашій конференції для викладачів 21 lessons for the 21st century як наш special guest.

21 lessons of the 21st century adrian underhill

10

Усе літо в нашому офісі жив рожевий фламінго та розважав тих, кому не вдалося побувати в спекотних країнах.

grade flamingo

11

У нас в офісі є стіл для настільного тенісу. Тому що немає кращого способу розвантажити мозок після робочого дня, як зіграти пару партій.

grade tennis

12

У Вікіпедії є стаття про нас.

А які у вас є яскраві спогади, пов’язані з Grade? Нам буде дуже приємно, якщо ви поділитися ними в наших соціальних мережах.