Можливості квітня для викладачів англійської (Part 2)

webinar

Поспішаємо поділитися другою частиною нашої добірки вебінарів для викладачів англійської! На вас чекають 20 важливих подій від Cambridge Assessment English, Macmillan Education, Oxford University Press, National Geographic Learning, British Council та інших провідних освітніх компаній. Обирайте найцікавіші та реєструйтеся!

Вебінар Take your teaching online: Q&A with Russel Stannard 

— 3 квітня 12:00 та 18:00

— Реєстрація

Останніми тижнями багатьом викладачам довелося стикнутися з викладанням курсів дистанційно. На цьому вебінарі ви зможете поставити запитання одному з провідних експертів Macmillan Education щодо використання онлайн-інструментів та ресурсів, надання уроків у прямому ефірі, та як максимально використати свої навички та досвід роботи в інтернеті

Спікер: Russel Stannard

Вебінар Writing at B2 and above

— 3 квітня, 13:00 та 19:30

— Реєстрація

На цьому вебінарі будуть розглянуті способи, які допоможуть вашим студентам вдосконалити письмо.

Вебінар Online teaching tools 

— 3 квітня, 16:00

— Реєстрація

На цьому інтерактивному вебінарі ви дослідите деякі практичні, корисні, безкоштовні онлайн-ресурси, які можна використовувати як і в синхронному, так і в асинхронному режимах.

Вебінар CLIL activities during your lessons

— 3 квітня 18:00

— Реєстрація

Що таке CLIL? Як зробити CLIL успішним? Як практикувати граматичні структури на уроках CLIL? Що особливого в оцінці CLIL? На вебінарі ви отримаєте практичні ідеї, матеріали та ресурси для покращення вашого навчання.

Спікер: Maryna Ovechko

Вебінар Навчальне відео на всі випадки життя

— 3 квітня, 18:30

— Реєстрація

На вебінарі ви навчитеся створювати власне освітнє відео. Розглянете відмінність вебінару та відео в записі як навчальних матеріалів. Розберете основні правила підготовки та зйомки відео та інструменти для монтажу та використання готового відео.

Спікер: Тетяна Ткаченко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно готувати студентів до секції “Письмо” на ЗНО з англійської

Вебінар Teaching online — tech tools and the tutors’ role

— 3 квітня, 21:00

— Реєстрація 

Оскільки багато вчителів опиняються в незнайомій ситуації, коли потрібно викладати онлайн, веб-сайт the British Council TeachingEnglish зобов’язаний допомогти вам орієнтуватися у світі онлайн-викладання. Цей вебінар зосереджений на різних технічних інструментах та способах їх використання у навчанні в інтернеті.

Спікери: Ceri Jones, Robert Martinez

Вебінар Introduction to using Praat in pronunciation teaching

— 4 квітня 12:30

— Реєстрація

На цьому вебінарі ви розглянете можливості Praat для навчання вимови. Будуть показані його основні функції, такі як: запис аудіофайлів, читання та збереження файлів або створення анотацій та інших об’єктів. Будуть обговорені основні фонетичні поняття, пов’язані з візуальними сигналами у формі хвилі, спектрограми… Практична демонстрація покаже, як правильно оцінити вимову учнів.

Спікер: Pavel Sturm

Вебінар Remote learning — fostering and mastering the new skill 

— 4 квітня, 16:00

— Реєстарція

На цьому вебінарі ви розглянете ефективні способи організації навчання та управління онлайн-аудиторією та побачите, які можливості надає Cambridge University Press та компанія Linguist для підтримки кожного викладача в Україні.

cambridge exams

Тренінг Гугл-сервіси та корисності офісних програм

— 5 квітня, 10:00-16:00

— Ціна 450 грн

— Реєстрація

Разом з експерткою тренінгового центру Освіторія ви розберетеся з базовими питаннями використання ІКТ у навчанні та викладанні. Розглянете інструменти для планування діяльності вчителя та учнів; гугл-форми та навчальні сайти Google. Дізнаєтеся як використати Youtube для освіти та цікаві можливості Office Microsoft. Тренінг розрахований передусім на опанування базових навичок.

Спікер: Тетяна Ткаченко

Вебінар Boosting motivation with conscious coaching

— 5 квітня, 17:00

— Реєстрація

Проаналізувавши звички ділових людей, які вивчають англійську мову в Японії протягом п’яти років, стало зрозуміло, що основною перешкодою для навчання є низька внутрішня мотивація. На цьому веб-семінарі ви розглянете тематичне дослідження, яке демонструє успішне застосування коучингу в навчанні, що призвело до високої мотивації та позитивних результатів.

Спікер: David Guerrero

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчити дорослих добре писати англійською

Вебінар Getting feedback write! 

— 6 квітня, 13:00 та 19:30

— Реєстрація

На цьому вебінарі будуть розглянуті різні способи надання зворотного зв’язку щодо Writing.

Вебінар Blended learning: interactive technologies and digital resources in teaching English

— 7 квітня, 11:00

— Реєстрація

На цьому вебінарі ви розглянете те, як використання сучасних інтерактивних технологій сприяє ефективному опануванню англійської та полегшує життя вчителя іноземної мови, як мотивувати учнів приділяти більше часу вивченню іноземної мови з допомогою технологій, та як сучасні освітні технології полегшують життя та роботу вчителя.

Спікер: Iuliia Kyianets

Вебінар Top quality teaching: create a truly authentic learning environment and win your class over

— 7 квітня 15:00

— Реєстрація

Автентичний контекст — запорука активного залучення старшокласників до навчального процесу. На цьому вебінарі ви розберете, як створити автентичний освітній простір на уроці англійської та розглянете досвід створення та виконання автентичних завдань

Спікер: Olena Mihodui

Вебінар Write from the start

— 8 квітня, 12:00 та 18:30

— Реєстарція

На цьому вебінарі будуть розглянуті способи вдосконалення письма для молодших школярів на А1 Movers та A2 Flyers and Key.

Вебінар Jigsaw — the power of breaking up your lesson

— 9 квітня, 16:00

— Ціна 99 грн

— Реєстрація

Головоломка — це потужна техніка, яка, в цілому, передбачає взяти великий текст, розрізати його на шматки, роздати ці різні шматочки учням, для розв’язання певних завдань… На цьому вебінарі ви розглянете випадки, де можна використовувати цю методику для полегшення навчання, в яких випадках вона працює, а в яких — ні, розберете загальну структуру методики та способи підготовки до уроків за допомогою цієї методики.

Спікер: Chris Reese

Британская виза: какой экзамен выбрать

Вебінар Taking your first steps into teaching live online

— 15 квітня, 16:00

— Реєстрація

Коли світ на межі глобальної пандемії та країни закривають навчальні заклади, багато викладачів цікавляться, як викладати онлайн, які інструменти знадобляться. На вебінарі ви отримаєте відповіді на найбільш хвилюючі запитання.

Спікер: Shaun Wilden

Вебінар Getting ready for your first online lesson

— 16 квітня, 16:00

— Реєстрація

На цьому вебінарі про онлайн-навчання ви розглянете наскільки робота в інтернеті відрізняється від фізичної аудиторії. Хоча ви і ваші студенти знаходитесь на зв’язку, щось буде працювати по іншому.

Спікер: Shaun Wilden

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як допомогти молодшим школярам краще запам’ятовувати англійські слова

Вебінар IATEFL Global online get-together

— 18-19 квітня

— Реєстрація

Захоплююча 2-денна онлайн-подія для професіоналів з викладання англійської мови, яку IATEFL пропонує безкоштовно. Більш детальна інформація про програму та доповідачів, а також, як долучитися до цієї події найближчим часом за посиланням!

Вебінар Using the EPG for collaborative reflection 

— 28 квітня 16:30

— Реєстрація

На цьому вебінарі ви розглянете використання EPG, як інструмент для розвитку основних аспектів компетентності вчителя. Отримаєте нові ідеї для роботи, і поміркуєте над тим, як виглядають певні професійні якості вчителя “в дії”.

Спікери: Chris Farrell

Вебінар Child’s play? The role of play and games in teaching preschool children

— 29 квітня 12:00, 18:00

— Реєстрація

Як ігри сприяють навчанню мови та загальному розвитку дітей молодшого віку? І чи можуть вони керувати великими класами вибагливих дітей, які вперше починають вивчати англійську мову? На цьому вебінарі ви вивчите всі ці питання та розглянете цілий ряд практичних ідей та стратегій, щоб максимально використовувати ігри для успішного навчання у дошкільному віці.

Спікер: Carol Reed

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про та, як навчати граматиці методом сугестивного відкриття (Guided discovery)