Можливості вересня для викладачів англійської. Part 2

вебинары для преподавателей английского

Поспішаємо поділитися другою частиною нашої добірки вебінарів для викладачів англійської, на яку ви так чекали! У другій половині вересня на всіх, хто прагне розвиватися, ставати краще та надихати своїх студентів, чекають 9 важливих подій від Cambridge Assessment English, Oxford University Press, National Geographic Learning та інших провідних освітніх компаній. Майже всі вони є безкоштовними. Швидше реєструйтеся!

Вебінар Oxford University Press. Everybody loves a story: Integrating literature into ELT classrooms

 • 17 вересня, 11:00–12:00 / 18:00–19:00
 • 18 вересня, 22:00–23:00
 • Реєстрація

Література є невід’ємною частиною нашого життя. Всі ми любимо читати історії. На цьому вебінарі ви розглянете прості методи вивчення англійської на всіх рівнях і для всіх вікових груп, засновані на любові до книг і читання.

Спікер
Amos Paran – викладач англійської в UCL Institute of Education, University College London і спікер на семінарах з підготовки викладачів у Швейцарії, Іспанії, Франції, В’єтнамі та інших країнах. Співавтор навчальних посібників для Oxford University Press і Multilingual Matters. Автор курсу ‘Teaching EFL/ESL Reading: A Task Based Approach’ на Coursera.

Вебінар National Geographic Learning: 7 tips for effective reading

 • 17 вересня 15:00–16:00
 • Реєстрація

Читання допомагає нам досліджувати світ і робити нові захоплюючі відкриття. Але для багатьох із тих, хто вивчає мову, читання англійською може виявитися досить складним. Дізнайтеся, як зробити матеріали для читання та заняття більш приємними і корисними! Спікери поділяться 7 порадами, щоб зробити заняття ефективними для студентів усіх рівнів володіння англійською.

Спікери
Sean Bermingham – виконавчий редактор National Geographic Learning. У минулому вчитель англійської, спікер на конференціях з вивчення мови в Азії та Північній Америці. Наразі займається розробкою нових продуктів для світового ринку ELT, зокрема підручників, програм та матеріалів для інструкторів.

Christopher Street – головний редактор відділу розвитку National Geographic Learning з багаторічним досвідом роботи в ELT у ролі викладача та академічного директора. Кріс отримав ступінь магістра в TESOL в 2014 році, спеціалізуючись на розробці курсів і матеріалів, і незабаром після цього перейшов до видавничої індустрії ELT. Нещодавно працював провідним редактором серії National Geographic Learning’s Reading Explorer.

Вебінар Linguist Training Centre: Small Talk? Not a Big Deal Any More!

 • 17 вересня, 17:00–18:30
 • Реєстрація
 • Вартість участі: 150 грн.

Як почати розмову? Чим заповнити незручне мовчання? Хоча студенти можуть соромитися використовувати англійську в повсякденному спілкуванні, іноді мовчання виглядає дивно або навіть грубо. На цьому вебінарі ви познайомитеся з ефективними методами розвитку цієї соціальної навички та створення успішного середовища для вивчення мови.

Спікер
Оксана Торубара – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка, сертифікований викладач Business English, тренер викладачів у Новій українській школі та проекті МОН та Посольства США в Україні GoCamp, учасник проекту МОН і Британської ради в Україні “Вчителі англійської – агенти змін”, фасилітатор онлайн курсу “Англійська для медіа-грамотності” від Університету Пенсільванії та навчальної платформи Coursera у проекті МОН та Посольства США в Україні, TEDx спікер, автор навчальних посібників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окремі звуки в англійській: як вчити та тренувати їх вимову

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Cambridge University Press: Embedding critical thinking and other 21st century skills into classroom practice

 • 18 вересня, 17:00–18:00
 • Реєстрація

Хоча терміни “критичне мислення” та “навички XXI століття” є широко відомими в навчальних закладах по всьому світу, як часто ми насправді застосовуємо їх на наших заняттях? Багато в чому викладання англійської все ще відповідає реаліям минулого століття і не готує студентів до роботи та життя в суспільстві майбутнього. Дізнайтесь, як на уроках англійської можна допомогти студентам розвинути свої навички в таких галузях, як співпраця, соціальна поінформованість, емоційний розвиток, навчання та творчість.

Спікер
Chris Sowton – викладач англійської з величезним досвідом, зокрема у навчанні в’єтнамців, які шукають притулку, аспірантів Кембриджа, учнів середніх шкіл у Непалі, студентів ESOL у Східному Лондоні та вчителів-біженців з Сирії у Лівані. Автор кількох підручників для самостійного навчання, навчальних посібників для студентів і викладачів. Наразі працює позаштатним консультантом для цілого ряду організацій.

Вебінар Cambridge Assessment English: Moving on Up (part 2): from C1 to C2 Speaking

 • 23 вересня, 16:30–17:30
 • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде в форматі лайв-трансляції на Facebook

Дізнайтеся про відмінності між говорінням для студентів рівнів C1 та C2, і про допоміжні навички, необхідні для спілкування. Отримайте нові ідеї для навчання та розвитку цих навичок як в аудиторії, так і за її межами!

Спікери
Sian Morgan і Jane Lloyd з Cambridge Assessment English.

Вебінар Cambridge University Press: Life beyond the exam – the language learner’s constant challenge

 • 25 вересня, 17:00–18:00
 • Реєстрація

Від Буенос-Айреса до Стамбула та Сеула студенти, які вивчають англійську, стикаються з різними проблемами у спілкуванні. Втім, з ними можуть зіткнутися навіть носії мови. Cambridge English Qualification допомагають підтвердити навички володіння англійською на міжнародному рівні. Дізнайтеся, як ефективно підготувати студентів до Кембриджських іспитів і зміцнити їхню впевненість при спілкуванні нерідною мовою?

Спікер
Deborah Hobbs – автор і викладач англійської з Брістоля з досвідом роботи в декількох країнах, зокрема Китаї, Італії та Іспанії. Спікер на міжнародних заходах з підготовки викладачів, володарка диплома DipTESOL.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підготувати студентів до секції Читання на ЗНО та FCE?

вебинары для преподавателей английского

Вебінар IATEFL World: Creating effective learning activities in the multi-level classroom

 • 26 вересня, 22:00–23:00
 • Реєстрація

Як це – викладати англійську в групах з різним рівнем підготовки? На вебінарі будуть розглянуті активності, які добре працюють, а також переваги й недоліки популярних стратегій, спрямованих на задоволення індивідуальних потреб учнів. Дізнайтеся, що говорять дослідження про диференціацію, та як застосовувати метааналіз Джона Хетті до найбільш ефективних стратегій багаторівневого навчання.

Спікер
Phillida Shellekens з IATEFL World.

Вебінар Linguist Training Centre: Novelties of Use of English for ZNO 2020

 • 28 вересня, 11:00–12:30
 • Реєстрація
 • Вартість участі: 150 грн.

При підготовці до ЗНО часто губляться не тільки учні, а й самі викладачі. Подолайте страхи та знайдіть впевненість у підготовці до іспиту. Дізнайтесь усе про викладання підліткам і підготовку до ЗНО з англійської з перших рук, а саме:

 • 5 ключових змін у компоненті ЗНО Use of English
 • як підготувати студентів B1 і B2 до іспиту з англійської
 • на чому зосередитися в кожній задачі
 • корисні поради, щоб зменшити кількість помилок у компоненті Use of English
 • як розвинути здатність студентів прогнозувати можливі відповіді.

Спікер
Наталія Зачинська – засновник мовної студії A+, підготовчого центру Cambridge Assessment English. Досвід викладання англійської мови – понад 8 років, 5 років спеціалізації у підготовці до ЗНО, PET, FCE, IELTS. Сертифікати CELTA, TKT, FCE (C1), IELTS (8.0).

Вебінар BELTA: Conceptualising language: learner-generated visuals

 • 29 вересня, 18:00–19:00
 • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут

Якого кольору Second Conditional? Яку форму має Future Continuous? Візуалізація – один з найпотужніших способів вивчення англійської. На цьому вебінарі будуть запропоновані різні практичні заняття у класі, які допоможуть студентам осмислити мову, навчитися обробляти її та запам’ятовувати. А також інші форми візуалізації, зокрема mind mapping, комікси та інфографіка. Ви дізнаєтеся про переваги використання візуальних образів для навчання та розглянете, чим малювання відрізняється від простого погляду на картинку. Художня майстерність не є обов’язковою умовою для такого навчання.

Спікер
Jade Blue – викладач англійської та тренер викладачів з Великобританії з досвідом роботи у Німеччині та Японії, спікер на семінарах і практикумах у різних країнах Європи, член The Visual Arts Circle. Консультант з дослідження та редактор у Cambridge University Press, автор блогу для викладачів у Macmillan Education, власного блогу ELT, публікацій у журналах Voices і English Teaching Professional.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З чого вчителю англійської почати навчальний рік