Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Підготовчі курси до тестування GRE

GRE® revised General Test або GRE — тест, який складається по всьому світу людьми, що бажають продовжити навчання та отримати ступінь магістра, вступити до аспірантури, бізнес-школи, докторантури. Це тестування створено для студентів і фахівців різних галузей і рівнів освіти, і широко використовується та визнається великою кількістю навчальних закладів в світі.

Розробляє і проводить тест у всьому світі компанія ETS (Educational Testing Service) – некомерційна організація, яка довгі роки успішно допомагає мільйонам людей підтвердити свої знання, склавши іспит, для отримання міжнародної освіти.

Результат GRE є відмінним додатком до пакету документів, який людина планує подавати до навчального закладу. Часто результати тесту є прямою вимогою, такою ж, як надання диплома, інформації про оцінки, мотиваційних та рекомендаційних листів. Складання GRE і надання інформації про бали до навчального закладу допомагає і абітурієнту підвищити свої шанси на вступ, і вузу відібрати кращих з кращих.

Тест доступний для складання в комп’ютерному варіанті у більш ніж 160 країнах світу. Там, де немає можливості пройти комп’ютерну версію, можна скласти паперову.

У більшості країн тест можна складати цілий рік, але не більше 6 разів за 12-місячний період після першого складання. Проміжок між тестами при цьому повинен складати не менше 21 дня.

Загальна тривалість тесту – 3 години 45 хвилин

Перевагами GRE, крім надійності результатів, є справедливість у складанні екзаменаційних матеріалів та їх актуальність. Всі питання проходять ретельний відбір, постійно аналізуються групами спеціально натренованих оцінювачів з різних галузей науки, тим самим забезпечуючи абсолютно рівний підхід до всіх учасників.

Тест включає в себе обов’язкові секції, такі, як Analytical, Verbal і Quantitative Reasoning, а також 1 секцію, яка не буде оцінюватися, і яка може з’явитися у будь-який момент після першої секції тесту, про що учасник не буде сповіщений.

Підписатись на розсилку