Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Підготовчі курси до тестування GRE

GRE® revised General Test або GRE — тест, який складається по всьому світу людьми, що бажають продовжити навчання та отримати ступінь магістра, вступити до аспірантури, бізнес-школи, докторантури. Це тестування створено для студентів і фахівців різних галузей і рівнів освіти, і широко використовується та визнається великою кількістю навчальних закладів в світі.

Розробляє і проводить тест у всьому світі компанія ETS (Educational Testing Service) – некомерційна організація, яка довгі роки успішно допомагає мільйонам людей підтвердити свої знання, склавши іспит, для отримання міжнародної освіти.

Результат GRE є відмінним додатком до пакету документів, який людина планує подавати до навчального закладу. Часто результати тесту є прямою вимогою, такою ж, як надання диплома, інформації про оцінки, мотиваційних та рекомендаційних листів. Складання GRE і надання інформації про бали до навчального закладу допомагає і абітурієнту підвищити свої шанси на вступ, і вузу відібрати кращих з кращих.

Тест доступний для складання в комп’ютерному варіанті у більш ніж 160 країнах світу. Там, де немає можливості пройти комп’ютерну версію, можна скласти паперову.

У більшості країн тест можна складати цілий рік, але не більше 6 разів за 12-місячний період після першого складання. Проміжок між тестами при цьому повинен складати не менше 21 дня.

Загальна тривалість тесту – 3 години 45 хвилин

Перевагами GRE, крім надійності результатів, є справедливість у складанні екзаменаційних матеріалів та їх актуальність. Всі питання проходять ретельний відбір, постійно аналізуються групами спеціально натренованих оцінювачів з різних галузей науки, тим самим забезпечуючи абсолютно рівний підхід до всіх учасників.

Тест включає в себе обов’язкові секції, такі, як Analytical, Verbal і Quantitative Reasoning, а також 1 секцію, яка не буде оцінюватися, і яка може з’явитися у будь-який момент після першої секції тесту, про що учасник не буде сповіщений.

Підписатись на розсилку