Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Результати тесту

Бали

Оцінюватися будуть два розділи: математична секція і секція читання + письмо за шкалою від 200 до 800 балів. Таким чином, максимальний бал, який студент зможе отримати на тесті – 1600 балів. Також за виконання кожної секції передбачена система «підбалів», а факультативний твір оцінюється окремо.

Новий формат SAT не передбачає зняття балів за неправильні відповіді. Це означає, що студенти будуть тільки накопичувати бали, так як зараховуватися будуть тільки правильні відповіді.

Терміни перевірки

Ви зможете дізнатися результати тесту приблизно через 5 тижнів після його складання. Для того, щоб крім електронного результату отримати його паперові копії, потрібно замовляти їх доставку при реєстрації. За додаткову плату можна дізнатися результат іспиту по телефону. Про те, коли саме результати будуть доступні, можна дізнатися самостійно на сайті CollegeBoard у розділі Score Availability.

Відправка результатів

4 паперових копії результатів можна замовити і відправити в коледжі абсолютно безкоштовно, а ось додаткові копії результатів потрібно замовляти. Щоб не платити за відправку результатів, потрібно вказувати адреси одержувачів при реєстрації до складання тесту, але якщо ви не впевнені і хочете перестрахуватися, краще відправляти їх після того, як дізнаєтеся свої бали, тільки в цьому випадку потрібно буде оплачувати відправку.

Результати дійсні протягом

5років

Підписатись на розсилку