Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

28.11
2018

10 блогів, які підготують вас до успішного складання IELTS

Eye icon Spinner
How to teach IELTS Receptive skills

IELTS — це міжнародна система оцінювання знань з англійської мови. Початково вона була розроблена виключно для іноземних студентів. Сьогодні сертифікат IELTS може бути вимогою не лише під час вступу до вишу, а й при оформленні на роботу в міжнародну компанію або для виїзду за кордон на постійне місце проживання.

Щороку понад 10 000 охочих подають заявки на складання цього іспиту в офіційних центрах. Цікаво, що отримати нуль балів ви можете лише в разі неявки на тест — в інших випадках отримаєте бали від 1 до 9. Звісно, чим більше їх буде, тим краще для вас. Наприклад, деякі виші вимагають оцінку не менше 7 балів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як успішно скласти іспит IELTS: 10 порад для ідеального есе

Правила складання цього іспиту — єдині для всіх країн світу. Він поділений на 4 модулі — аудіювання, читання, письмо і говоріння. Підготовці до нього присвячено окремі програми на кращих мовних курсах. Інтернет рясніє порадами та хитрощами щодо ефективної підготовки до тесту, люди масово діляться досвідом та створюють для цього власні блоги. Ось лише 10 популярних ресурсів, на яких ви знайдете приклади завдань, типові помилки та поради, як їх уникати.

IELTS-Blog

На цьому ресурсі ви знайдете все необхідне, аби підготуватися до  IELTS самотужки. Його головна ідея полягає в тому, щоб об’єднати всіх тих, хто хоче скласти тест якомога краще та підтримати їх у процесі підготовки. Тут зібрано цінні поради та маленькі хитрощі, перевірені тими, хто вже має сертифікат із високими балами, а також приклади завдань. Ви можете поставити питання, які вас цікавлять, та порадити щось іншим учасникам.  

IELTS Materials and Resources, Get IELTS Tips, Tricks & Practice Test

На цьому сайті зібрано багато різнотипних матеріалів, які допоможуть підготуватися до IELTS за всіма модулями— тести, тексти, підручники, аудіозаписи тощо. Все це перебуває у вільному доступі. Крім того, автори сайту закликають до інтерактивності і тематичного спілкування — у тому числі й на Facebook.