Юлія Чорна

Webinar Speaker

Юлія - досвідчений викладач, яка викладає загальну, ділову англійську та підготовку до іспитів з 2007 року. Вона має сертифікат CELTA (2016) та здобула сертифікат DELTA Module 1 (2019). Її викладацька кар'єра охоплює університети, загальноосвітні школи та приватні мовні школи в Україні та Таїланді.
Наразі Юлія є натхненником та продакт-менеджером Grade University, інноваційної онлайн-платформи для самонавчання вчителів англійської мови, розробленої освітнім центром Grade. Вона також бере активну участь в організації міжнародних конференцій для викладчів англійської мови.
Юлія захоплюється пошуком рішень для викликів, з якими стикаються вчителі, зосереджуючись на тому, щоб зробити їхнє професійне зростання більш ефективним та захоплюючим. Вона підтримує безперервний професійний розвиток та надихає інших на подальше педагогічне зростання.
Поза роботою Юлія любить подорожувати, досліджувати історію та бути в курсі останніх технологічних досягнень. Її захоплення відображають її відданість навчанню впродовж усього життя та любов до подорожей і технологій.

Education

  • Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

Qualifications

  • DELTA Module 1
  • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)
До списку тренерів

Відгуки про тьютора