Презентації з конференції для викладачів 21 lessons for the 21st century

Презентации с конференции для преподавателей 21 lessons for the 21st century

Деякі учасники конференції від Grade 21 lessons for the 21st century питали, чи можна отримати матеріали з лекцій, які вони відвідали. Ми попросили спікерів залишити нам презентації, за якими вони проводили власні уроки під час конференції.

Тепер пропонуємо вам ознайомитися з деякими матеріалами та, за необхідності, зберегти. Вони допоможуть освіжити пам’ять тим, хто побував на цих лекціях та воркшопах. А ті, кому не вдалося потрапити до того чи іншого спікера чи на конференцію взагалі, можуть ознайомитися з корисними думками та отримати цінну поживу для роздумів.

Марина Миронюк підняла таку тему: L1 in an English classroom: forbidden or welcomed?

А ось презентація від Олесі Ніколаєвич і Юлії Мишко:

Катерина Мартинкевич відкрила слухачам Wizard’s first rule:

Чи замислювалися ви хоч раз, як можна влаштувати Bridging Psychology and English Teaching? Про це розповідала Лілія Карденас:

Олена Кошовська відкривала секрети того, як зробити drilling ненудним заняттям:

Про силу звички розповідала Ірина Сушко:

А Лана Сушко представляла 50 відтінків мотивації:

Звісно, це далеко не всі матеріали з конференції. І далеко не все, про що говорилося, вмістилося в цих конспектах, але й вони можуть виявитися вкрай корисними.

Якщо вас цікавить особистісний розвиток як викладача, підписуйтеся на нашу розсилку для викладачів через форму, наведену нижче. Так ви отримуватимете найактуальніші новини та матеріали для ваших занять. Також рекомендуємо відвідувати нашу сторінку Teacher training centre – там регулярно з’являються нові воркшопи та вебінари. І, звісно ж, ми чекаємо на вас на наступній конференції від Grade – слідкуйте за новинами.