7 захопливих книг, які варто прочитати англійською

что почитать на английском

Читати – цікаво та корисно, а читати англійською – ще корисніше! Так ми вчимо нові слова, автоматично покращуємо навички письма і запам’ятовуємо правила граматики, тільки на практиці. А ще, читаючи англійською книги британських та американських авторів, ми краще розуміємо сенс, який вони хотіли передати, і глибше занурюємося у книгу, переживання і життя героїв, а також стаємо ближче до культури англомовних країн.

Важливо: щоб за допомогою читання дійсно вдосконалювати англійську, намагайтеся читати регулярно. Нехай 15–20 хвилин, але кожен день. І не бійтеся незнайомих слів – значення більшості з них буде зрозумілим з контексту. А щоб заодно підтягнути й вимову, можна одночасно слухати аудіокнигу і читати текст.

Вибирайте одну з 7 книг, і приємного вам читання!

1. Ernest Hemingway – The Old Man and The Sea

Один з найвідоміших творів Хемінгуея принесло своєму авторові Пулітцерівську премію. До речі, багато викладачів рекомендують починати читання англійською саме з його книг. Хемінгуей не будує занадто складні речення з рідко використовуваних слів. Він був упевнений, що для простою мовою можна висловити будь-які, навіть найскладніші думки. І був абсолютно правий, судячи з успіху його книг.

Читати >>>
Слухати аудіокнигу >>>

что почитать на английском

2. George Orwell – 1984

Перша книга, що спадає на думку при слові «антиутопія», і один з найпопулярніших романів 20 століття. Досить легко читається англійською, завдяки відсутності хитромудрих описів і відступів. Зате через динамічний захоплюючий сюжет відірватися від книги може бути складно. Але тим краще – тим сильніше її хочеться читати і тим швидше покращиться ваш рівень володіння англійською мовою!

Читати >>>
Слухати аудіокнигу >>>

3. J.D. Salinger – The Catcher in the Rye

Найвідоміший твір Селінджера, яке ви теж напевно читали. Тим краще! Вже знаючи сюжет, можна не боятися незнайомих слів. Втім, швидше за все, багато їх ви там і не зустрінете. Адже розповідь ведеться від імені 17-річного хлопця. Роман був переведений на більшість основних мов світу та увійшов до сотні найкращих англомовних романів за версією TIME.

Читати >>>
Слухати аудіокнигу >>>

4. Ray Bradbury – Farenheit 451

Фантастика – відмінний вибір для тих, хто вивчає англійську. Найчастіше тут немає розлогих роздумів, складних речень і описів. Зате є захоплюючі сюжети. Загалом, якщо ви любите фантастику, то й самі не тільки це знаєте, але і напевно вже читали «451 градус за Фаренгейтом». Тепер пора прочитати й англійською! А для тих, хто з фантастикою поки знайомий не дуже добре, двічі екранізована книга з безліччю нагород стане чудовим приводом познайомитися з новим жанром.

Читати >>>
Слухати аудіокнигу >>>

что почитать на английском

5. Mario Puzo – The Godfather

Один з найвідоміших гангстерських романів займає гідне місце у всіляких літературних рейтингах, завдяки незвичному баченню Маріо Пузо. Роман про Дона Корлеоне був написаний не стільки про погоні та перестрілки, скільки про відносини, ієрархії та правила управління. «Хрещений батько» також чудово підійде для читання всім, хто вивчає англійську.

Читати >>>
Слухати аудіокнигу >>>

6. William Somerset Maugham – Theatre

Найвідоміший роман англійця Вільяма Сомерсета Моема розповідає про закулісне життя акторів театру. Реальне життя переплітається з грою і театром, а найвідоміша актриса Англії переживає складнощі романтичних відносин, зради та інтриги. Класичний твір, яке рекомендують студентам, починаючи з середнього рівня англійської.

Читати >>>

7. Street Cat Named Bob – James Bowen

Бестселер уБританії та США – сучасна й дуже душевна історія про дружбу вуличного музиканта та вуличного кота, художньо-автобіографічний роман Джеймса Боуена. Розповідь про те, як кіт, який потребував допомоги, зцілив артиста від наркотичної залежності. Книга була розпродана тиражем понад мільйон примірників тільки в Великобританії, переведена на 30 мов, отримала продовження та екранізацію. Проста мову, багато сучасного сленгу – те, що треба, щоб вивчити розмовну англійську!

Читати >>>

Хочете більше читати англійською? Наша викладачка і ведуча книжкових клубів Вікторія Перванюк підготувала для вас поради, як зробити читання англійською задоволенням!

Підписка на корисну розсилку

Пропонуємо підписатися на нашу розсилку, яка виходить один чи два рази на тиждень. У ній ви знайдете анонси статей з нашого блогу, ексклюзивні статті, а також Grade Teacher Tips.