9 безкоштовних вебінарів листопада для викладачів англійської

бесплатные вебинары для преподавателей английского

Раді бачити в новому місяці всіх викладачів англійської, які прагнуть ставати краще та надихати своїх студентів підвищувати рівень володіння мовою. Ловіть нову добірку безкоштовних вебінарів від провідних освітніх компаній, вибирайте найцікавіші та реєструйтеся! Продуктивного перегляду та участі!

Вебінар National Geographic Learning: Empowering Teenagers to be the Change the World Needs

Сьогоднішні підлітки стурбовані світом, в якому вони живуть. Вони хочуть не тільки бачити зміни, а й створювати їх. Роль викладача — надати своїм студентам навички спілкування та знання, необхідні для того, щоб допомогти створити майбутнє, яке вони хочуть. Дізнайтеся, як зробити це, перетворивши класні кімнати на простір для голосу та вибору студентів.

Вебінар National Geographic Learning: Game On: Using Digital Resources to Motivate Young Learners

Дізнайтеся, як мотивувати дітей вчити англійську за допомогою комбінації гри з цифровими ресурсами. Познайомтеся з типами цифрових ресурсів, які можна використовувати разом з іграми, та почерпніть нові ідеї про те, як включити їх у повсякденні уроки та заняття у класі.

Вебінар Oxford University Press: An Introduction to Global Skills

Познайомтеся з 5 глобальними навичками, які готують студентів до успіху в мінливому сучасному світі:

 1. Спілкування та співпраця
 2. Креативність і критичне мислення
 3. Міжкультурна компетентність і громадянство
 4. Емоційна саморегуляція та благополуччя
 5. Цифрова грамотність

Дізнайтеся більше про ці навички та про те, як ви можете використовувати їх для виховання учнів 21 століття!

Вебінар IATEFL World: Moving away from exams dominance in YL materials

Підготовка до тестів, іспитів чи система оцінювання в класі сприяють навчанню дітей і покращують їх мислення? Або все ж ні? На цьому вебінарі буде критично розглянуто вплив зовнішніх іспитів на процес вивчення мови. Дізнайтеся, як іспити можуть позитивно впливати на навчання та як цей практичний підхід реалізувати на ваших заняттях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ресурси для підготовки студентів до Кембриджських іспитів

бесплатные вебинары для преподавателей английского

Вебінар National Geographic Learning: Global Competence: Developing Essential 21st Century Skills

Сьогоднішні студенти живуть у світі, де все більше взаємопов’язане між собою, ніж будь-коли раніше. У міру того, як студенти вчаться орієнтуватися та розуміють своє місце у світі, важливість розвитку неупередженості та сильних комунікативних навичок критично підвищується. Виконавчий редактор National Geographic Learning досліджує нові перспективи глобальних компетенцій, на прикладах з доповідей TED і National Geographic.

Вебінар Oxford University Press: Nurturing Imagination and Creativity in the Young Learner Classroom

Як викладачі англійської мови дітям можуть розвивати уяву своїх маленьких студентів і розширювати їхній творчий потенціал, одночасно вдосконалюючи мовні навички? Дізнайтеся про стратегії та активності, які можна використовувати з дітьми, щоб принести радість і натхнення у ваш клас!

Вебінар Macmillan Education: Extended Speaking in the Classroom (and the Importance of Planning)

 • 20 листопада, 12:00 і 18:00
 • Реєстрація: 12:00 / 18:00

Цей практичний вебінар розгляне важливість планування розмовних активностей перед заняттями та покаже, як можна значно підвищити швидкість мови, граматичну точність і загальний рівень англійської у студентів. Дізнайтеся, як інтегрувати планування у розмовні активності, як слухати та коротко оцінювати студента, що виконує завдання у класі.

Вебінар Oxford University Press: Deepening Critical Thinking Skills

Цей вебінар буде присвячено критичному мисленню та його застосуванню у програмах вивчення англійської. Дізнайтеся, як спонукати учнів використовувати навички мислення та будівельні блоки критичного мислення. Як розширити активності, теми та зміст у підручнику, які завдання давати студентам, щоб мотивувати розвиток критичного мислення.

Вебінар Oxford University Press:

Отримайте практичні поради з навчання глобальним навичкам у класі. Навчіться інтегрувати у викладання англійської мови необхідні глобальні навички, зокрема:

 1. Спілкування та співпрацю
 2. Креативність і критичне мислення
 3. Міжкультурну компетентність і громадянство
 4. Емоційну саморегуляцію та добробут
 5. Цифрову грамотність

Дізнайтеся, як зробити ці навички доступними для кожного студента. Почерпніть поради та ідеї занять, які підготують ваших учнів до успіху в сучасному світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради та рекомендації з підготовки до IELTS Speaking