Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

30.08.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Що потрібно знати про рівень англійської B1 і Кембриджський іспит B1 Preliminary (PET)

Кембриджский сертификат B1 Preliminary

Рівень англійської B1 або Pre-Intermediate – середній рівень володіння англійською мовою за загальноєвропейською шкалою мовної компетенції CEFR. З цим рівнем ви можете розуміти англійську, листуватися та спілкуватися у повсякденних побутових ситуаціях, подорожах, на роботі та навчанні. Якщо вам потрібно підтвердити володіння англійською на середньому рівні за допомогою міжнародного сертифіката, реєструйтеся на Кембриджський іспит B1 Preliminary (або PET – стара назва іспиту)!

Сертифікати Cambridge English B1 Preliminary визнаються в усьому світі та максимально об’єктивно оцінюють рівень володіння мовою.  

Якими знаннями та вміннями володіють кандидати з рівнем англійської B1

Кандидати з рівнем B1 та власники відповідного сертифіката B1 Preliminary можуть:

  • ефективно спілкуватися у повсякденних ситуаціях;
  • читати тексти середньої складності;
  • впевнено почуватися під час подорожей до англомовних країн;
  • ставити прості запитання та брати участь в обговореннях;
  • писати ділові листи та робити нотатки на засіданнях на знайомі теми;
  • розуміти фактичну інформацію;
  • розуміти думки та ставлення співрозмовників, як при усному спілкуванні, так і в листуванні.

Іспит Cambridge English: B1 Preliminary (PET)

Кембриджський іспит з англійської B1 Preliminary перевіряє знання лексики на середньому рівні та чотири основні навички володіння англійською — Reading, Writing, Listening, Speaking.

Тривалість іспиту – 2 години та 10 хвилин. B1 Preliminary складається з трьох компонентів, між якими є перерви. Іспит можна скласти в паперовій або комп’ютерної версії. Сьогодні комп’ютерна версія набирає все більшої популярності, тому що так можна отримати результати та сертифікати значно швидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівень англійської A2 і Кембриджський іспит A2 Key (KET): що потрібно знати

Кембриджский сертификат B1 Preliminary

Структура іспиту B1 Preliminary (PET)

Компонент 1 – Reading and Writing
Reading and Writing (Читання та письмо) триває 1 годину 30 хвилин. Reading складається з 5 частин і 35 запитань, Writing – із 3 частин і 20 запитань. Під час складання Читання ви будете читати тексти середньої складності – знаки, інструкції з експлуатації, оголошення, листівки, повідомлення, замітки, описи людей, уривки з брошур або рекламу. Після читання текстів потрібно відповідати на запитання, заповнювати пропуски в реченнях і зіставляти інформацію.

На складанні Письма вам потрібно перефразовувати п’ять речень, вставляючи пропущені слова, написати повідомлення за інструкцією, а також розповідь або неформальний лист, на ваш вибір.

Компонент 2 – Listening
Другий компонент триває 30-35 хвилин і складається з 4 частин і 25 запитань. Тут потрібно прослухати кілька текстів різної тривалості, один діалог і відповісти на запитання щодо прослуханого матеріалу. Кожен текст можна прослухати двічі.

Компонент 3 – Speaking
Speaking триває 10–12 хвилин і складається з 4 частин. Вам потрібно поспілкуватися з іншим кандидатом (у деяких випадках – із двома), а два екзаменатори слухатимуть вас і оцінюватимуть. Вам належить розповісти про себе та свої хобі, проведення часу та інтереси, побудувати діалог  за темою заданої ситуації, описати зображення та обговорити, якою темою вони пов’язані.

Детальний опис структури іспиту B1 Preliminary шукайте тут.

Бали на іспиті B1 Preliminary

Мінімальний прохідний бал для отримання Кембриджського сертифікату B1 – 140, максимальний – 159.

Якщо ви наберете від 120 до 139 балів, ви теж отримаєте сертифікат Cambridge English, в якому буде вказано попередній рівень володіння англійською – A2. Якщо наберете 153 бали чи більше, то отримаєте сертифікат B1 Pass with Merit (з хорошою оцінкою), а якщо 160 і більше – Pass with Distinction (з відзнакою). Попри те, що 160 балів і більше вже відповідають володінню англійською на рівні B2 (Upper Intermediate), назва сертифікату не змінюється — B1 Preliminary.

Сертифікат Cambridge English – це чудове досягнення та одна з найавторитетніших мовних кваліфікацій. Сертифікати B1 Preliminary визнаються в усьому світі тисячами провідних компаній, таких як Coca-Cola, Sony, Hewlett-Packard, і освітніх установ, зокрема Ексетерським університетом та Університетом Англія Раскін у Кембриджі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 50 англійських прикметників особистості та характеру людини: значення, приклади, антоніми, синоніми

Кембриджский сертификат B1 Preliminary

Іспит B1 Preliminary for Schools

Такий самий іспит, тільки для учнів шкіл, називається B1 Preliminary for Schools. За структурою і рівнем складності він відповідає B1 Preliminary (PET). Єдине, чим ці два іспити відрізняються один від одного – це тематика текстів і завдань. На складанні B1 Preliminary вам потрібно читати, писати, слухати, відповідати на запитання та спілкуватися за повсякденними, робочими темами, а також про подорожі, а на B1 Preliminary for Schools – за темами, наближеними до школи та підліткового віку.

Іспити B1 Preliminary та ДПА з англійської у школі

Відмінна новина дл