Для кожної людини важливо йти в ногу з часом. Особливо для викладачів. Адже для комфортного навчального процесу потрібно залишатись «на одній хвилі» зі своїми студентами.
Позаяк ми живемо в еру цифрових технологій, опановувати нову інформацію, підвищувати кваліфікацію та саморозвиватись стає в рази легше навіть не покидаючи власний дім.
Якщо ж ви хочете потужно підвищити свою кваліфікацію, пропонуємо пройти курси для вчителів англійської у Grade University.
Міжнародна онлайн-платформа пропонує великий вибір викладацьких курсів на будь-який смак. Крім того, інформація, яку ви отримаєте під час проходження курсів, відповідає сучасним вимогам системи освіти.
Натомість найпростіший варіант дізнатись щось нове — відвідати вебінари, воркшопи та різноманітні майстер-класи. Отож, ми підготували освітні події для викладачів англійської мови, які відбудуться вже зовсім скоро.
Зауважте, що для кожного заходу вказаний київський час.
Developing skills to enhance your career as a teacher educator
Цей безплатний вебінар, призначений для вчителів англійської мови, які хочуть розвивати свої професійні навички та підвищувати кваліфікацію.
Під час вебінару четверо досвідчених викладачів розкажуть про свої кар’єрні шляхи та професійні навички
Sirin Soyoz з Туреччини розповість про проведення занять у рамках програми Pathway Builder. Власне вона націлена на допомогу викладачам в онлайн-форматі покращувати свої професійні навички.
Sirin вже багато років працює викладачкою англійської мови, методисткою з підготовки вчителів та модератором Британської Ради. Її наукові інтереси пов’язані з наставництвом у дослідженнях і штучним інтелектом.
Radhika Gholkar з Індії поділиться досвідом підвищення кваліфікації вчителів з різних частин світу.
Radhika обіймає посаду академічної директорки програм з англійської мови Британської Ради в Індії. Крім того, спікерка має великий досвід викладання англійської мови, вона особливо зацікавлена у професійному зростанні вчителів.
Ann Armstrong з Малайзії поінформує про модераторство навчальної онлайн-програми Assured Certificate in Teacher Education training program.
Ann — викладачка у Малайзії, а також модератор програми ACTE. Вона почала викладати 1988 року, а з 2009 — займається педагогічною освітою.
Ann має ступінь магістра освіти в галузі мови та грамотності, а також диплом викладача англійської для носіїв інших мов.
Doina Fleanta з Румунії розкаже про створення професійних практик для вчителів.
Спікерка родом з Брашова, вона працює вчителем вже понад 40 років, наставником — понад 30 років, методистом — 28 років, онлайн-модератором — 10 років. За свою карʼєру Дойна пропрацювала з учнями, вчителями та викладачами на всіх континентах.
Коли: 8 серпня з 14:00 до 15:00.
Наприкінці вебінару учасникам вручать відповідні сертифікати. Окрім цього, учасники отримають дозу натхнення та корисних порад, практичні стратегії, цінні ідеї та дієві кроки для покращення свого професійного та кар’єрного розвитку.
Learning with Innovative Technology (LIT)
Це безплатна щорічна конференція, присвячена використанню технологій в освіті. Її проведуть у коледжі SUNY Empire State College, але кожен охочий зможе доєднатися онлайн.
Конференція призначена для викладачів та студентів, які цікавляться використанням технологій в освіті. Конференція буде насичена презентаціями від професіоналів з величезним досвідом роботи у цій сфері.
Захід складатиметься із 4 сесій
Під час першої з них спікер Christopher Bent обіцяє пробудити внутрішню дитину кожного.
Він розповість, як навчатися в ігровій формі, використовуючи новий інструмент для творчості Piccles.
Протягом другої сесії Palema Araya розкаже, як за допомогою віртуальних ґаджетів залучити студентів до навчання.
Крім того, вона ознайомить учасників вебінару з інструментами штучного інтелекту та покаже, як можна його використовувати під час навчання.
Спікер третьої сесії Samuel Mormando поділиться секретами адаптації звичних методів навчання до нових технологій.
Під час цього вебінару Семюель продемонструє потужність програми Effectively Designed Instruction (EDI) для задоволення потреб студентів під час очного, змішаного та онлайн-навчання.
На четвертій сесії Carol LaRowe розкриє цікаві особливості сайтів від компанії Google. Вона вважає, що люди часто використовують лише основні функції сайтів, що може обмежити їхню креативність і функціональність.
Використання додаткових функцій вебсайтів може бути цінною навичкою для викладачів, які хочуть створювати привабливіші та інформативніші сайти для своїх учнів.
Організатори гарантують, що з конференції ви підете з багажем нових та свіжих ідей, якими зможете поділитися у своєму класі. Ба більше, кожен учасник отримає відповідне підтвердження знань у вигляді сертифіката.
Коли: 10 серпня, з 16:30 до 22:00.
Supporting literacy development
Ця подіє включатиме три безплатних вебінари з експертами у сфері викладання англійської мови. Усі вебінари призначені для вчителів початкової, середньої школи та молоді, яка вивчає англійську мову.
Загалом ви можете взяти участь у 3 сесіях події.
1. Bringing EFL reading instruction up to date
Перша сесія розпочнеться о 12:00 і триватиме 1 годину. У ролі спікера виступить Robin Skipsey — академічний менеджер програм з англійської мови у Британській Раді в Японії.
Наразі Робін працює над великою видавничою компанією створення підручників з англійської мови для учнів старших класів середньої школи.
За його словами, багато методик, які розвивали навички читання англійською мовою, досі ґрунтуються на популярних ідеях 1970-х років. Однак, відтоді дослідження та фактичні дані перевернули ці уявлення та запропонували кращі альтернативи.
На цій сесії Робін розповість про науково обґрунтовані методи викладання читання рідною мовою. Також спікер разом з учасниками обговорить, як ці методи можна застосувати, щоб навчити студентів читати англійською.
2. Unlocking Language Learning: Maximizing the Potential of Picture Books in VYL and YL Classrooms
Друга сесія цього заходу розпочнеться о 13:15 і також триватиме годину.
Цього разу спікеркою буде Fiona Hunter — вчителька та тренерка, яка мешкає в Іспанії. Вона також є засновницею Kids Club English, де публікує матеріали для дошкільнят та учнів початкових класів.
Фіона гарантує, що на її воркшопі ви отримаєте практичні ідеї, які допоможуть краще засвоїти англійську мову за допомогою розповіді різних історій.
Фіона продемонструє ефективні вправи, які допоможуть дітям зрозуміти англійську, а також розповість про корисні поради та види діяльності, які заохотять школярів вивчати іноземну мову.
3. «The Polar Bear’s Pin» — An EFL phonics story to teach pronunciation to young learners
Третя сесія стартує о 14:30 і триватиме протягом години.
Спікеркою цього воркшопу стане Stella Palavecino — викладачка і письменниця з Буенос-Айреса, визнаний фахівець з фонетики та фонології. Стелла також керує ресурсним центром для викладачів під назвою Emo-Pron stories.
Цей вебінар продемонструє вчителям, як працювати з фонетичною складовою англійської для дітей молодшого віку.
Стелла покаже, наскільки простим може бути запровадження нових артикуляційних навичок за допомогою власної історії «The Polar Bear's Pin». Ця методика забезпечить правильне підґрунтя для розрізнення різних фонетичних груп.
Крім того, усім учасникам вебінару видадуть сертифікати про проходження.
Коли: 8 вересня з 12:00 до 15:30.
Planning activities and lessons
Цей одноденний захід включатиме три вебінари з експертами у сфері викладання англійської мови професійного спрямування з усього світу.
Усі три вебінари допоможуть вчителям англійської мови покращити планування своєї роботи та уроків. Вебінари призначені для вчителів англійської мови початкової, середньої школи та молоді, яка її вивчає.
Спікерки Ela Moyle, Zahra Zuhair, Desislava Duridanova розповідатимуть, як вчителям давати вдалі інструкції до завдань, щоб студенти могли швидко і впевнено над ними працювати.
Крім того, учасники вебінару дізнаються, чому викладачам варто відходити від підручника, і вивчать деякі відмінності між адаптацією та створенням власних матеріалів.
Наприкінці учасники виокремлять 6 важливих моментів, які слід враховувати при створенні власних навчальних матеріалів.
Коли: 20 вересня з 12:00 до 15:30.
TeachingEnglish: How to teach speaking
Компанія TeachingEnglish створила безплатний 12-годинний онлайн-курс для самонавчання. Він складається з трьох модулів.
1. Understanding speaking — key terms and issues
Метою цього модуля є вивчення ключових термінів та питань під час опанування говоріння англійською мовою.
Ви навчитеся оцінювати та модифікувати вправи з точки зору комунікативної якості, а також дізнаєтесь як змусити ваших учнів говорити вільно, а не лише виконувати граматичні завдання.
2. Understanding speaking — maximising interaction
Головна ціль цього блоку — познайомити викладача із низкою технік та видів діяльності, які сприяють розвитку мовлення ваших учнів.
Ви дізнаєтесь про переваги роботи в парах та групах, а також адаптуєте завдання для максимальної взаємодії зі студентами.
3. Understanding language practice activities
Під час цієї частини курсу ви вивчите низку практичних вправ. У модулі також розглядаються гнучкі вправи, які можна адаптувати для різних вікових груп і рівнів. Ви матимете можливість вибрати відповідні вправи, які відповідають цілям уроку.
Після завершення курсу ви зможете:
- розпізнавати проблеми, пов'язані з точністю та плавністю усного мовлення учнів,
- розрізняти усні вправи, які практикують граматику, та усні вправи, які є комунікативними,
- оцінювати різні види мовленнєвої діяльності учнів,
- модифікувати вправи, щоб зробити їх більш ефективними для розвитку навичок усного мовлення,
- визначати навички та мову, які практикуються в різних видах діяльності, та розв’язувати деякі загальні проблеми, пов'язані з практичними вправами,
- обирати види мовної практики, які відповідають цілям вашого уроку та потребам учнів.
Зверніть увагу! Мінімальний рівень англійської, необхідний для проходження курсу — B1. за системою оцінювання CEFR
Учасники, які успішно виконають 100% усіх завдань, наприкінці курсу зможуть завантажити відповідний сертифікат.
Коли: зареєструватись на курс можна до 22 вересня. Після цього ви матимете вільний доступ до усіх матеріалів, однак лише до 29 вересня.
Grade Teacher Talks: New Faces
Grade Education Centre також підготував для вас порцію корисних майстер-класів та вебінарів, які покращать професійні навички вчителя англійської мови.
Наші професіонали поділяться своїми знаннями, досвідом та найкращими практиками на безплатному онлайн-вебінарі.
Спікерки Валерія Сидоренко, Ірина Чернівчан, Наталія Щербакова та Руслана Костюк розкажуть про:
- Mastering Clear and Effective Teacher Instructions,
- Troubleshooting for Speaking Lessons,
- Assessing FCE writing tasks
- Facilitating listening tasks.
На початку заходу Валерія Сидоренко розповість про деякі поширені проблеми з інструкціями на уроці та спробує знайти рішення, які допоможуть вам.
- Виділити загальні проблеми з інструкціями та їхні причини
- Зрозуміти стратегії та техніки надання інструкцій
- Знайти способи перевірки їх розуміння
Після цього Ірина Чернівчан детально розгляне що таке Speaking? Як зрозуміти, що людина добре засвоїла цю навичку англійською? Як викладачам знаходити завдання на розвиток усного мовлення?
Наталія Щербакова як ніхто знає, що writing — це та навичка, опанувати яку більшості учнів досить складно. Ще складніше доводиться викладачам, які оцінюють письмові роботи своїх студентів, особливо коли йдеться про завдання для FCE. Тож спікерка:
- заглибиться в критерії оцінювання письмових робіт FCE;
- поділитися тим, як використовувати їх для оцінки завдань ваших студентів і надання змістовного та конструктивного feedback;
- розкриє таємниці ідеальних компонентів writing, щоб ваші студенти досягли високих результатів при виконанні письмових робіт на FCE.
Закриватиме захід розповідь Руслани Костюк. Разом із нею всі учасники івенту зможуть:
- розглянути причини, чому listening викликає труднощі;
- ознайомитися з комплексом вправ для pre/while-listening activities;
- оцінити переваги та недоліки таких завдань;
- розібратися з різними інструментами, що можуть стати в пригоді в процесі.
Після закінчення події ви отримаєте відеозапис на свій email, а також сертифікат про відвідування!
Коли: 22 серпня з 13:00 до 17:40.
IELTS Training Day: Writing essays for 6.5+
Director of Teacher Training у Grade Education Centre, а також автор курсів Grade University Андрій Пігарєв проведе офлайн-воркшоп про всі тонкощі ідеального есе для IELTS.
Оскільки це завдання на розвиток продуктивних навичок виконується в умовах іспиту, воно вимагає від студентів не лише великої концентрації та знання англійської мови, а й чіткого розуміння того, про що писати та як правильно викладати свої думки.
Саме викладачі повинні допомогти студентам зрозуміти всі аспекти есе на IELTS та знати, як організувати процес написання, а також надати необхідну допомогу, щоб студенти покращили свої навички письма.
Семінар складатиметься з 2 сесій:
- Understanding and teaching IELTS essays,
- Assessing IELTS essays and giving supportive feedback.
Спікер детально розповість про види, структуру та вимоги написання есе. А також пояснить, як навчити своїх учнів писати есе IELTS на 6,5+.
Коли: 16 вересня з 10:00 до 14:30 за адресою м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2-Б.
Зверніть увагу, що кількість місць обмежена, тому не гайте часу і швидше реєструйтесь за посиланням!
Памʼятайте, що відвідування освітніх подій для викладачів є важливим елементом професійного розвитку. Це дозволяє покращити їхні навички, оновити знання та дізнатися про нові тенденції в освіті.
Важливо, щоб навчання було безперервним процесом, а викладачі залишались у постійному пошуку нових знань та вдосконалення своїх компетенцій.
Якщо ж ви дійсно хочете бути кваліфікованим спеціалістом, радимо пройти курс CELTA від Grade Education Centre. Ви гарантовано підвищите свій професійний рівень!
We must become the change we want to see!
Дякуємо за ваш коментар! Після модерації ми опублікуємо його на нашому сайті :)