Можливості червня для викладачів англійської

вебинары для преподавателей английского

Поспішаємо поділитися з вами добіркою безкоштовних вебінарів для викладачів англійської від провідних світових освітніх компаній. Обирайте, реєструйтеся та не забудьте поставити собі нагадування, щоб нічого не пропустити. Продуктивного та цікавого вам навчання!

Вебінар English Australia: Test specifications

Дізнайтеся все про специфікації письмових тестів з англійської, їх складання та важливості їхньої чіткості для ефективного створення тестових завдань. А також отримайте готовий шаблон для специфікацій тестів.

Спікер: Louise Fitzgerald – фахівець у галузі викладання англійської мови з досвідом більш ніж 35 років. Протягом цього часу вона викладала англійську, навчала викладачів і займалася програмами ELT в Австралії, Єгипті, Китаї та Камбоджі. Сьогодні викладає академічну англійську студентам підготовчих курсів в UNSW Global і пише статті для LTRC у Мельбурнському університеті.

Вебінар IATEFL World: Developing 21st century professionals with TED

  • 11 червня, 19:00–20:00
  • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут 

Сьогодні ніхто не сумнівається в необхідності знати англійську. Але просто вміти спілкуватися англійською для досягнення успіху вже недостатньо. Дізнайтеся, як використовувати TED Talks, щоб допомогти вашим студентам отримати знання та розвинути навички, які дуже знадобляться їм, щоб просуватися вперед і стати успішними професіоналами 21 століття!

Спікер: Alex Warren – тренер найпросунутішого світового курсу для викладачів англійської DELTA з більш ніж 15-річним досвідом у викладанні англійської. Алекс твердо вірить у комунікативний підхід до вивчення мови і навчання, орієнтоване на студентів. Він любить працювати з інноваційними матеріалами, ділитися своїми знаннями та досвідом в ELT і допомагати викладачам розкривати свій потенціал.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар IATEFL World: Future directions in ELT: where are we headed?

У квітні 2019 заключне пленарне засідання на щорічній конференції IATEFL пройшло у форматі панельної дискусії, присвяченій майбутнім напрямками викладання англійської. На цьому вебінарі доповідачі ще раз зупиняться на ключових моментах і продовжать дискусію. Подивитися запис дискусії можна тут, але це не обов’язково. Ви зможете приєднатися до обговорення та отримати відповіді на свої запитання.

Спікери: Katherine Bilsborough – автор у галузі викладання англійської. Amol Padwad – директор Центру навчання англійській мові при Університеті Амбедкара в Делі. Evan Frendo – спеціаліст в галузі корпоративного мовного навчання з більш ніж 25-річним досвідом. Mercedes Viola – магістр TESOL і фахівець з розробки навчальних програм, оцінки, інклюзивної освіти та навичок спілкування.

Вебінар Cambridge Assessment English: Developing your teaching practice: moving on with your CPD

  • 18 червня, 16:00–17:00 / 19 червня, 12:00–13:00
  • Реєстрація

Цей вебінар присвячений розвитку викладачів англійської. Ви дізнаєтеся, як ви можете постійно розвиватися – від вчителя-початківця до професіонала вищого рівня. Та розглянете 3 шляхи розвитку: самостійний, разом із колегами та на курсах підвищення кваліфікації.

Спікери: Anoushka Üzüm і Clare Williams – представники департаментів підвищення кваліфікації викладачів і розробки навчальних програм в Cambridge Assessment English.

Інші корисності для викладачів англійської в нашому блозі: