Можливості липня для викладачів англійської

вебинары для преподавателей английского

Нова липнева порція безкоштовних вебінарів для викладачів англійської – від провідних міжнародних фахівців, методистів і тренерів. Для всіх, хто готовий розвиватися і вдосконалювати свої заняття. Дізнайтеся, як ефективно вивчати слова зі студентами просунутого рівня, навчати групи з різними рівнями та складати матеріали для Кембридзьких тестів!

Вебінар Oxford University Press. Teaching vocabulary at higher levels: challenges and choices

  • 16 липня, 12:00–13:00 / 19:00–20:00
  • Реєстрація

Розширюючи словниковий запас студентів вище середнього рівня англійської, викладачі можуть зіткнутися з певними проблемами. Спікер розповість про важливі фокуси роботи зі студентами, які вже мають базовий та основний словниковий запас, і навчання лексичним особливостям.

Спікер: Julie Moore – позаштатний автор ELT, лексикограф з досвідом роботи над Оксфордськими словниками для студентів, досвідчений викладач і спікер.

Вебінар TESOL: So Many ‘Englishes’! What Does This Mean for Writers and Publishers?

  • 17 липня, 17:30–18:30
  • Реєстрація

Ми живемо в епоху безлічі “англійських”! Британська або американська англійська? Класична або нова англійська? А як щодо EFL, ESL та ELF – English as a foreign language, English as a second language або English as lingua franca? На вебінарі розглянуть основні характеристики “видів англійського” та те, як вони впливають на розробку матеріалів для вивчення мови.

Спікери
Sherrise Roehr – видавець, голова редакційної та письменницької груп National Geographic Learning, викладач англійської з 20-річним стажем.
Karen Spiller – викладач, видавець (Macmillan), що випустила світові бестселери, консультант, автор і розробник безлічі новаторських видань для National Geographic Learning, співзасновник двох інноваційних компаній у видавничій індустрії. Досвід роботи в ELT – понад 30 років.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Cambridge Assessment English: Teaching mixed-ability groups

  • 24 липня, 16:30–17:30
  • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде у форматі лайв-сесії на Facebook

Вебінар для викладачів, які навчають змішані групи студентів із різним рівнем володіння мовою. Sarah Albrecht і Anthi Panagiotopoulou з Cambridge English поділяться практичними ідеями для навчання таких груп студентів різного віку та практичними інструментами для занять.

Вебінар Cambridge Assessment English: The Cambridge English approach to item writing

  • 29 липня, 16:00–17:00 / 30 липня 12:00–13:00
  • Реєстрація

Дізнайтеся, за якими принципами складаються завдання Кембридзьких тестів з англійської та як краще підготувати до важливих іспитів ваших студентів!

Спікери
Annie Broadhead – викладач, тренер з підготовки вчителів англійської, автор книг Cambridge University Press та онлайн-курсу для авторів міжнародних мовних тестів.
Nick Glasson – старший менеджер з тестування в Cambridge Assessment English, викладач англійської з великим досвідом в консультаційних проектах з тестування для міністерств освіти різних країн. Наразі отримує ступінь доктора філософії з мовного тестування в Університеті Бедфордширу.

Інші корисності для викладачів англійської