Що таке підготовчий центр Cambridge English та як ним стати

подготовительные центры Cambridge English

Більше 5,5 мільйонів людей по всьому світу складають Кембриджські іспити для роботи, навчання, еміграції та подорожей. Не секрет, що для того, щоб успішно скласти іспит, потрібно ретельно до нього підготуватися. Для цього існують підготовчі центри, які готують кандидатів до Кембриджських іспитів.

Що таке підготовчий центр та як ним стати?

Підготовчий центр – це будь-яка освітня установа (школа, університет, мовна школа тощо), яка організовує підготовку до Кембриджських іспитів на базі свого закладу. Тобто для того, щоб стати підготовчим центром, потрібно організувати підготовчі курси до одного або декількох Кембриджських іспитів.

Наприклад, ви директор мовної школи та бажаєте почати готувати своїх студентів до Кембриджських іспитів і набути статусу офіційного підготовчого центру. З чого почати? 

Вам потрібно звернутися до офіційного екзаменаційного центру Cambridge English, щоб вас зареєстрували в системі Кембриджу та розповіли про умови співпраці. 

Grade Education Centre є найбільшим екзаменаційним центром в Україні та співпрацює з навчальними закладами по всій країні. Для розвитку стосунків із підготовчими центрами ми створили партнерську програму, яка передбачає нашу підтримку та різні бонуси. Ми допомагаємо нашим підготовчим центрам у складанні підготовчої програми, надаємо інформаційну та методичну підтримку, а також забезпечуємо промо матеріалами Cambridge English.

У рамках нашої партнерської програми є три рівні участі: Basic Partner, Expert Partner і Premium Partner. Кожен рівень досягається за умови реєстрації певної кількості кандидатів на іспити в нашому центрі протягом академічного року.

подготовительные центры Cambridge English

Усі нові партнери отримують інформаційну підтримку, корисні матеріали, а також відповіді на поширені запитання щодо підготовки до іспитів. Для цього ми розробили спеціальний Welcome Pack, який містить:

  • Placement test, який ви можете використовувати для визначення рівня англійської ваших студентів
  • Exam handbooks, які допоможуть вам отримати чіткіше уявлення про формат іспиту та вимоги до нього
  • Посилання на корисні матеріали, які допоможуть підготувати своїх учнів та викладачів
  • Посилання на записи вебінарів для підтримки ваших викладачів, які готують до іспитів
  • FAQ
  • Контактні дані

Щоб стати нашим партнером, вам достатньо заповнити Партнерську заявку, і ми з вами зв’яжемося.

Бути підготовчим центром до Кембриджських іспитів — це простий спосіб стати частиною Кембриджської громади та користуватись усіма перевагами статусу офіційного Cambridge English Exam Preparation Centre. 

подготовительные центры Cambridge English

Досвід наших партнерів

З нами поділилися своїм досвідом наші партнери — Гімназія №257 «Синьоозерна»:

“Упродовж семи років гімназія несе почесне звання Cambridge English School. З великим ентузіазмом та захопленням ми взяли участь у цьому проекті, започаткованому експертами двох департаментів Кембриджського університету — Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment. Натхненні широким досвідом та відмінною міжнародною репутацією в освіті зазначених організацій, ми не зупинилися на досягнутому!  

З серпня 2012 року гімназія №257 «Синьоозерна» вже стала визнана сертифікованим підготовчим екзаменаційним центром Cambridge Assessment English Exam Preparation Centre, що передбачає постійну участь у Міжнародних Кембриджських іспитах. 

Партнерство гімназії з Grade Education Centre з 2013 та статус Exam Preparation Centre надали нам ще одну унікальну можливість — з жовтня 2017 року «Синьоозерна» визнана офіційним Cambridge English Pretesting Centre #5192!

Тісне партнерство беззаперечно сприяє тому, що кожного року кількість учнів гімназії, що склали Cambridge English Exams, прогресивно зростає! Гімназисти отримують сертифікати якості знань англійської мови YEL, KET, PET, FCE, IELTS. Діти не тільки досягають високого рівня володіння мовою, але й мають можливість складати ДПА з англійської автоматично на 12 балів, вступати до закордонних вишів, навчатися на магістратурі в Україні та пишатися своїми особистими досягненнями.

Не залишаються осторонь і вчителі гімназії, які підвищують кваліфікацію, успішно проходячи міжнародну сертифікацію на володіння методикою викладання іноземної мови та отримуючи сертифікати ТКТ, завдяки практичним семінарам, конференціям та майстер-класам, що проводяться визнаними міжнародними експертами та партнерами.

Все життя — це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш — тим краще. Єдиний шлях, що веде до знання, — це діяльність!”

Долучайтесь до Кембриджської громади, щоб разом відкривати нові можливості для кандидатів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із чого вчителю англійської розпочати навчальний рік