5 британських ситкомів, з якими весело вчити англійську

dims
5.08.2018

Як вивчити англійську? Отже, спочатку перестаємо байдикувати, потім дивимося фільми англійською на безкоштовних сайтах, уникаємо розповсюджених помилок і щебечемо з чудовою англійською вимовою. Звучить, як план, хіба ні?

Тож продовжимо наше веселе та просте вивчення мови з перегляду британських ситкомів. Запам’ятовуйте тонкі жарти та серед носіїв будете королем мови!

THE INBETWEENERS (Переростки)

Мовою оригіналу inbetweeners перекладається, як група підлітків, які не надто популярні серед своїх однолітків, проте не зазнають булінгу, спілкуються з однокласниками та не відчувають себе утисненими. Уже навіть з перекладу зрозуміло, що стрічка про звичайних підлітків, які живуть у передмісті Лондона, про їхнє життя та взаємини. Серіал двічі був номінований Британською Академією Кіно, як краща ситуаційна комедія.

THE IT CROWD (Айтішники)

 

Цей британський ситком розповідає нам про актуальний зараз момент — натовп айтішників, а саме, як їм живеться в їхніх корпораціях. Так у стрічці ми знайомимося з працівниками служби технічної підтримки, Моссом і Ройєм, від яких залежить робота всієї корпоративної машини, але з яких чомусь глузують, та їхньою начальницею Джен. Вона нічого не тямить у своїй роботі, проте назначена керівником відділу технічної підтримки інформаційних технологій.

THE MIGHTY BOOSH (Майті Буш)

Британський комедійний серіал, створений учасниками однойменного музичного комік-гурту. Жанр, як і сам ситком, дуже незвичайний, адже це комедійне музичне фентезі з музичними номерами в стилях реп, фанк, хеві метал. В серіалі також з’являються анімовані персонажі, мальовані сценки, ляльки. Незвичайно, космічно, музично.

THE OFFICE (UK) (Офіс)

 

Не плутайте з американським однойменним серіалом, адже сьогодні ми говоримо лише про британське кіно. Тож Офіс — це ситком, де вигадані події та герої спеціально зняті, як у документальному фільмі, щоб додати абсурдності. Серіал показує життя офісу, як живого організму, з його моментами нерівності, зарозумілості та пихатості, нечемності та невігластва.

THAT PETER KAY THING (Фішка Пітера Кейя)

Цей пародійний документальний серіал не лише змусить вас голосно сміятися, а й пояснить багато моментів у менталітеті Північної Англії. Серії не пов’язані між собою та мають різний набір акторів. Окрім самого Пітера, який грає, певно, в кожній серії. Серіал був номінований Британською Академією Кіно, як краща нова телевізійна комедія.

У нашому освітньому центрі Grade теж можна подивитися кіно, однак не просто, а розбираючи невідомі слова, граматичні структури та обговорюючи фільм. Крім Movie Clubs, у нас також проходять розмовні, граматичні, книжкові та фонетичні клуби. Тож чекаємо на вас!