Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

29.11
2018

8 оповідань англійською для різних рівнів підготовки

Eye icon Spinner
книги на английском онлайн

Один із приємних бонусів, які дає знання англійської мови — можливість читати найкращі літературні твори в оригіналі, не чекаючи, коли з’явиться більш-менш гідний переклад тексту, що вас цікавить. І справа не лише в англійській чи американській літературі — англомовні переклади французьких, німецьких чи більш екзотичних книжок точно з’являться швидше, ніж українські.

Навіть якщо ви — досвідчений читач, одразу зануритися з головою в об’ємну книгу англійською не вийде. Для цього потрібен певний читацький англомовний досвід.  Не засмучуйтеся і не припиняйте читати — нехай навіть зі словником і зошитом для нових слів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 поширених помилок в англійській мові та підказок, як їх не робити

Фахівці радять починати з малого — з оповідань і новел. В коротких і динамічних літературних творах набагато легше стежити за розвитком сюжету, і такі тексти не встигають втомити.  До того ж, ви зосереджуєте увагу на значенні кожного слова та його використанні в реченнях, тоді як у великих текстах намагаєтеся вловити суть. Після прочитання короткої історії є час та сили подумати про неї та підсумувати нові знання з англійської.

Зверніть увагу на добірку із восьми кращих оповідань англійською для різного рівня володіння мовою і насолоджуйтеся читанням.

Оповідання для початківців:

Флора Енні Стіл “The Bogey Beast”

Ця оптимістична казка сподобається і дітям, і дорослим. Бідна жінка знаходить на дорозі горщик, повний дорогоцінностей. Вона дуже зраділа і вирішила забрати його з собою. Однак вдома вміст горщика починає змінюватися. Персонаж цієї літньої пані — один із найпозитивніших в англійській літературі, оскільки вона не лише не засмучується, що золото перетворюється на срібло, а згодом і на менш цінний метал, а й знаходить у цьому позитивні моменти.

Беатрікс Поттер “The Tale of Johnny Town-Mouse”

Тіммі Віллі — звичайна сільська миша. Одного разу він випадково потрапляє до великого міста, заснувши в овочевій корзині.  Там він знаходить нового друга, однак усвідомивши, що міське життя — надто складне для нього, повертається в село. Коли його друг приїздить у гості, то теж стикається із новим і незвичним.