Можливості серпня для викладачів англійської

бесплатные вебинары для преподавателей английского

Привіт всім викладачам англійської мови, готовим розвиватися, ставати краще, підвищувати свою кваліфікацію та по-справжньому захоплювати своїх студентів навчанням! Щомісяця ми готуємо для вас добірку безкоштовних можливостей: семінарів, вебінарів і конференцій від провідних світових освітніх компаній. Вибирайте найцікавіше та швидше реєструйтеся, щоб нічого не пропустити!

Oxford Day 2019

19 серпня Oxford University Press Ukraine проведе Oxford Day 2019 форматі face-to-face sessions у 5 різних містах України. Реєструйтеся – та беріть участь безкоштовно!

Session 1: Shaping learners now and for the future
Навіщо у викладанні англійської приділяти увагу не лише вивченню мови, а й загальному навчанню студента? Це не тільки допомагає на заняттях, але і вчить студентів вчитися протягом усього життя та бути успішними. Саме на такий розвиток спрямовані сучасні освітні програми.
На цій сесії ви дізнаєтеся, як сім’я та друзі, а також яскраві ідеї у поєднанні з новими шкільними реформами допомагають викладачам успішно справлятися з цими завданнями. Отримайте нові ідеї та формати занять, щоб зробити вивчення англійської більш орієнтованим на студентів і поліпшити середовище навчання.

Session 2: Teacher wellbeing
Вимоги до викладачів і рівень стресу постійно зростають. Їм пропонується широкий спектр професійного розвитку з викладацьких технік та педагогіки, але соціальні та емоційні проблеми вчителям часто доводиться вирішувати самостійно. Погодьтеся, досить складно створювати спокійне, розслаблене та надихаюче навчальне середовище, перебуваючи у стресі та перевантаженні? Іноді в гонитві за результатом викладачі жертвують власним добробутом. Навчіться керувати внутрішніми ресурсами та піклуватися, в першу чергу, про себе. Дізнайтеся прості методи, які можна застосовувати в повсякденному житті, щоб зменшити стрес, розслабитись і відновити сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як використовувати тексти аудіофрагментів на уроках англійської

бесплатные вебинары для преподавателей английского

Вебінар English Australia: How raising students’ awareness of stress, intonation and pausing affects listening skills

Як викладачі допомагають студентам навчитися слухати і правильно вимовляти англійські слова та фрази? На цьому вебінарі будуть розглянуті три заняття, присвячених аудіюванню та вимові.

Спікер: Penny Podimatopoulos – викладач курсів ELICOS з 20-річним стажем, вчитель англійської, володарка диплома DELTA та сертифіката CELTA. Бакалавр соціальних наук з досвідом роботи PR-спеціалістом у середній школі Сіднея.

Вебінар Cambridge University Press: Encouraging Learner Autonomy

В ідеальному світі всі студенти, звісно, беруть на себе відповідальність за своє навчання. Однак в реальності це завдання викладача – допомогти тінейджерам стати більш незалежними та автономними як на заняттях, так і за межами аудиторії. Фокуси вебінару: характеристики незалежних студентів і ряд практичних ідей для розвитку автономних звичок у класі за допомогою співпраці, критичного мислення та рефлексії.

Спікер: Samantha Lewis – викладач англійської, тренер викладачів та автор навчальних матеріалів з Іспанії. Ступінь магістра зі спеціалізацією у викладанні англійської мови в середніх школах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окремі звуки в англійській: як вчити та тренувати їх вимову

Вебінар Oxford University Press: Civic Education in the Сontext of New Ukrainian School

Сучасні діти значно відрізняються від попередніх поколінь. Як мотивувати молодших студентів вчитися? Як перетворити навчальний процес на складний, але приємний і корисний досвід? Як скоротити цифровий розрив між викладачами та студентами? Як навчити дітей поважати один одного та чітко висловлювати свої погляди? І, нарешті, як спонукати всю сім’ю вивчити англійську та підтримати свою дитину? Зареєструйтеся на вебінар і дізнайтеся всі секрети!

Спікер: Тетяна Редченко – викладач англійської для студентів будь-якого віку з досвідом понад 20 років, фахівець із підготовки до мовних тестів, методист, тренер викладачів. Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, працювала редактором журналу «Рішення українських видань Workbooks». На посаді викладача та методиста Київського обласного інституту підвищення кваліфікації викладачів провела безліч семінарів і практикумів з викладання англійської мови як іноземної у початкових і середніх школах.

Онлайн-конференція Macmillan Ukraine: Back-to-School Online Conference Day 1

Досліджуйте практичні способи, щоб зробити навчання учнів початкових класів читання максимально ефективним. На конференції розглянуть безліч різноманітних, оригінальних і цікавих занять, здебільшого з чудової серії Academy Stars. Ви дізнаєтеся, як вони покращують швидкість читання і розуміння прочитаного, та як допомагають виховувати компетентних читачів вже у початковій школі.

У рамках конференції пройдуть 2 тренінги:

 1. «Вивчення методичних рекомендацій: Готуємося до нового навчального року з Macmillan» зі старшим методистом видавництва Macmillan, Інною Нестоітер.
 2. «Creating competent readers in the lower primary classroom» на основі «Academy Stars» з тренером викладачів в Macmillan, Anna Parr-Modrzejewska.

бесплатные вебинары для преподавателей английского

Онлайн-конференція Macmillan Ukraine: Back-to-School Online Conference Day 2

У рамках конференції пройдуть 3 тренінги:

 1. Making It All Clear – structuring a learner-friendly language course – з тренерами викладачів у Macmillan, Jacek Lagun і Czeslaw Kinski

  Навчання підлітків новим мовам – завдання не з легких. Почасти через їх характер, а також факт, що іноземна мова є кодом, який вони ще не розуміють. Ще одна проблема – в тому, що більшість людей не можуть зосередитися довше, ніж 10-15 хвилин за один раз, а середній урок триває набагато довше.
  Дізнайтесь, як скласти урок так, щоб він усував всі ці проблеми! Та отримайте ідеї, які допоможуть вам викладати в найбільш ефективному і зручному для студентів форматі кожне заняття.

 2. Lesson Planning 2.0 – how to tweak a lesson plan by providing your teenage students with constant challenge – з тренерами викладачів у Macmillan, Jacek Lagun і Czeslaw Kinski

  Великий досвід роботи з підлітками говорить про необхідність правильного рівня складності, щоб вони залишалися мотивованими. А розв’язання однієї задачі студентів вирішувати у майбутньому нові, складніші завдання. Відповідно до недавніх досліджень, створення труднощів у навчанні є корисним, а робота в обмежених часових рамках і виявлення мовних патернів значно полегшують процес навчання.
  Дізнайтеся на прикладі п’ятиетапного плану уроку, як сучасний мовний курс може задовольнити потребу студентів у вирішенні складних завдань!

 3. Language Chunks in Action – з автором “GET 200”, Marta Rosińska

  Це практичне заняття буде присвячене використанню завдань з англійської та познайомить вас із заняттями, які розкажуть студентам про лексичні фрагменти, навчать помічати словосполучення, розбиратись у словотворенні, перефразуванні та відпрацьовувати словниковий запас легко й ефективно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як використовувати прийом «дріллінг», щоб ваші учні не засинали на уроках англійської