Як це – закінчити CELTA та DELTA, як це проходило та що дало – відео

Они пережили CELTA и Delta – видео

Ті, хто хоч раз замислювався про кар’єру викладача англійської, обов’язково чули про сертифікацію CELTA. Звісно, це неймовірно привабливий курс, адже сертифікат CELTA дає право викладати англійську дорослим у всьому світі – він визнається багатьма роботодавцями в більшості країн. Окрім того, це дуже цінні знання, які можуть фундаментально змінити ваш підхід до навчання.

З іншого боку, декого бентежить немала ціна, а також інтенсивність занять. Адже здебільшого «ті, хто пережив CELTA» розповідають про те, наскільки важко знайти вільну хвилинку та виспатися впродовж цього курсу.

Усі ці сумніви необхідно ретельно звісити, ще раз перевірити інформацію та вирішити для себе, чи потрібен курс. По-перше, у нашому центрі доступний не лише інтенсивний, а й part-time (без відриву від роботи), і навіть віддалений курс CELTA. Ви завжди можете обрати саме той темп та формат, у якому буде зручно та комфортно навчатися саме вам.

По-друге, пропонуємо послухати враження тих, хто зовсім нещодавно пройшов та пережив інтенсивний курс CELTA: можливо, вони розвіють ваші сумніви.

А що робити тим, хто вже пережив CELTA? Якщо ви розмірковуєте про подальші можливі шляхи, радимо звернути увагу на DELTA. Звісно ж, це – новий challenge, але й відчутний крок у саморозвитку.

Однією з найскладніших частин DELTA вважається Модуль 2. Бажаєте знати, як його пережити?

Цікаво, як усе це може допомогти вашій кар’єрі?

Нагадаємо також, що для тих, хто навчає молодших студентів, ми пропонуємо курси CELT-P (для дітей 6–12 років) і CELT-S (для підлітків, 11–18 років).