Як відбувається процес створення Кембриджських іспитів?

cambridge assessment

Cambridge Assessment English надають провідний спектр кваліфікацій англійської мови. Завдяки дослідженням світового рівня і високоякісному контролю, вони залучилися підтримкою серед студентів, викладачів.

Понад 5 мільйонів Кембриджських іспитів з англійської мови складаються щорічно в 130 країнах світу. По всьому світу понад 25 000 університетів, роботодавців, урядових міністерств та інших організацій покладаються на Кембриджські кваліфікації з англійської мови, як на доказ володіння англійською мовою.

Cambridge Assessment English є некомерційною частиною Кембриджського університету і підрозділом групи Cambridge Assessment.

Як складаються Кембриджські іспити з англійської мови?

В Cambridge Assessment English постійно переглядають надані іспити, щоб упевнитися, що вони точні, актуальні і справедливі. Уважно прислухаються до відгуків тих, хто складає іспити, викладачів, центрів та інших фахівців в області вивчення і оцінки мов. Іноді цей зворотний зв’язок призводить до виявлення областей, в яких існує попит на абсолютно новий іспит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іспити для школярів Cambridge English for Schools

Розробка іспитів

Переконатися в тому, що новий іспит є справедливим, — це складний і багатогранний процес, що вимагає ретельного вивчення, перевірки та випробування. Деякі з провідних світових експертів в області оцінки рівня володіння мовою вносять свій внесок в розробку Кембриджського іспиту з англійської мови, і якість іспитів будується на їх сукупній експертизі.

Нові іспити повинні проходити строгий ряд процесів, в тому числі:

 • запуск іспиту, в якому визначається обсяг і терміни здачі нового іспиту.
 • попереднє редагування — перевірка того, що матеріал, написаний авторами екзаменаційних питань, в цілому відповідає вимогам.
 • редагування — забезпечення якості і точності пробної роботи
 • попереднє тестування — випробування тестової роботи, щоб упевнитися, що вона перевіряє кандидатів так, як вони очікують.
 • пробний перегляд — перевірка результатів і випробування на предмет необхідності подальшого редагування.
 • побудова тесту — новий іспит перевіряється, щоб переконатися в правильності рівня і спрямованості тесту, а також в тому, що немає дублювання з іншими існуючими тестами
 • огляд — остаточний критичний огляд всього процесу, перш ніж почнеться процес виробництво екзаменаційних білетів.

Випуск іспитів відбувається тільки тоді, коли тест проходить всі ці етапи. У багатьох випадках потрібно два роки від перших етапів планування до того, як студенти пройдуть першу сесію нового тесту.

esol

Попереднє тестування

Це найважливіший елемент процесу підготовки до Кембриджських іспитів. Випробування екзаменаційних матеріалів допомагає забезпечити точність і справедливість іспитів, а також правильність їх змісту.

Доставлення іспитів

Щоб гарантувати справедливість тестів, існує ряд важливих заходів безпеки.

Екзаменаційні роботи доставляються зі штаб-квартири в Кембриджі в тисячі екзаменаційних центрів по всьому світу. Деякі отримують їх через захищену пошту, а в деяких країнах вони доставляються кур’єром тільки в день проведення тесту.

Екзаменаційні роботи часто необхідно зберігати протягом короткого періоду перед іспитом, так само як і заповнені екзаменаційні бланки перед їх поверненням у Кембридж для маркування. Всі екзаменаційні центри повинні мати надійні складські приміщення і регулярно інспектуються на предмет відповідності суворим критеріям безпеки.

У випадку складання комп’ютерної версії, іспит відправляється в екзаменаційний центр в електронному вигляді до початку іспиту, але відкрити його можна тільки після отримання ключа шифрування в день проведення самого тесту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 лайфхаки, які допоможуть скласти будь-який іспит з англійської

Маркування іспитів

Цей етап гарантує, що незалежно від того, звідки прийшли роботи, всі вони будуть оцінені справедливо.

Екзаменатори, які проводять тести, самі проходять строгий контроль.

Для Speaking tests (за винятком IELTS і BULATS Online) використовують двох експертів для забезпечення точності.

Деякі з комп’ютерних тестів (такі як BULATS) здатні дати миттєву оцінку, що має велику цінність для тих, хто тестує велику кількість людей в освітніх цілях або в цілях набору персоналу.

Перевірка наших іспитів

Кембриджські іспити з англійської мови мають давню і заслужену репутацію. Важливо, щоб результати тесту дійсно відповідали рівню англійської кожного кандидата.

Для цього існує найбільша дослідницька група з усіх організацій, які займаються оцінкою рівня володіння англійською мовою. Вони забезпечують якість, справедливість та актуальність.

Cambridge тісно співпрацює з провідними фахівцями в наступних дисциплінах:

 • тестування та оцінка,
 • статистичний аналіз,
 • прикладна лінгвістика,
 • корпусна лінгвістика,
 • педагогіка.

Разом вони виконують різні дослідницькі проекти для всіх іспитів.

Оскільки Cambridge Assessment English є некомерційною організацією, вони діляться результатами досліджень з іншими вченими і фахівцями в спільнотах, що займаються мовним тестуванням.

Регулярно проводять презентації на конференціях, представляють доповіді в провідні академічні журнали, а також публікують результати досліджень у власних публікаціях

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про все, що ви хотіли запитати про Кембриджські іспити, IELTS, ЗНО, ДПА