8 можливостей грудня для викладачів англійської

Webinars for teachers

Вирішили вдосконалити педагогічну майстерність? Тоді ловіть нашу нову підбірку кращих вебінарів та воркшопів для викладачів англійської, які пройдуть вже цього місяця. Вибирайте найцікавіші, реєструйтеся та ставте нагадування, щоб нічого не забути!

Вебінар Dinternal Ukraine: Enhanced Learning and Teaching Experience with FOCUS Second Edition (NEW 2020) 

— 4 грудня, 18:00

— Реєстрація

На вебінарі Dinternal Ukraine ви дізнаєтесь про якісні зміни у новому виданні  Focus. Відтепер у світовому бестселері з’явиться відеоконтент від ВВС, безпрецедентно потужна підготовка до ЗНО та унікальні уроки Focus Vlog.

Спікер:

Олена Міходуй — старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, викладач англійської мови (кваліфікація ICELT), сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів Pearson Test of English​.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: TKT: підтвердіть свій рівень викладання англійської міжнародними сертифікатами

Вебінар Dinternal Ukraine: It’s more than just Language Teaching: Boost your students Skills for Now and the Future with HIGH NOTE (NEW 2020)

— 6 грудня, 17:00

— Реєстрація

Дізнайтеся, як сучасний та небанальний контент мотивує учнів вивчати англійську мову та як за допомогою інтерактивних технологій (Online Practice, Teacher’s Presentation Tool) перетворити підготовку до уроків у суцільне задоволення!

Спікер: 

Юлія Киянець — методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.Викладач англійської мови (кваліфікація CELTA). Сертифікований екзаменатор Pearson Tests of English.

Вебінар IATEFL World: Are you a fair tester?

— 7 грудня, 17:00

— Реєстрація

Чи повинні тести бути важкими або легкими? Чи є зв’язок між оцінкою і тестуванням?  Що може допомогти вчителям і учням впоратися зі стресом? Учасники вебінару розглянуть основні елементи тестування, онлайн і офлайн інструменти, які допоможуть викладачам правильно та ефективно проводити іспити. Ви дізнаєтеся, як створити зручну систему оцінювання для своїх учнів протягом року, щоб допомогти їм скласти підсумковий тест. 

Спікер:

Маха Хассан — консультант із питань освіти, викладач, засновник і генеральний директор Teaching ESL Hub. Номінована на премію Lead 5050 Women in International Education Award — WIE 2018 за її роботу на посаді академічного директора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як креативно використовувати вправи з підручників на уроках англійської

Webinars for teachers

Воркшоп Grade Education Centre: How do you know they know?

— 8 грудня, 11:00-12:30

— Локація: Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2б

— Ціна: 399 грн

— Реєстрація

Одне з найпоширеніших, і в багатьох випадках проблематичних, припущень вчителів — учні чітко розуміють все, що їм розповідають на уроці. Це справді так? Учасники воркшопу дізнаються про ефективні методи, завдяки яким викладачі англійської можуть перевірити, наскільки добре студенти засвоїли новий матеріал.

Спікер:

Christopher Reese — викладач англійської (кваліфікація Delta, CELTA), спікер IATEFL Ukraine and TESOL Ukraine conferences 2017, 2018, IH Brno Conference 2019, співавтор ZNO Booster: Coursebook for preparation for school-leaving exam in Ukraine та CELTA тренер.

Воркшоп Grade Education Centre: Teaching conversation in the classroom

— 8 грудня, 12:50-14:20

— Локація: Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2б

— Ціна: 399 грн

— Реєстрація

Учасники цього воркшопу дізнаються, чим звичайна бесіда на уроці відрізняється від уміння спілкуватися англійською в реальних життєвих ситуаціях, та які техніки можна використовувати для розвитку мовних навичок учнів на заняттях у класі.

Спікер:

Christopher Reese — викладач англійської (кваліфікація Delta, CELTA), спікер IATEFL Ukraine and TESOL Ukraine conferences 2017, 2018, IH Brno Conference 2019, співавтор ZNO Booster: Coursebook for preparation for school-leaving exam in Ukraine та CELTA тренер.

Вебінар Cambridge English: Applying CEFR to your curriculum 

— 9 грудня, 16:00. Реєстрація

— 11 грудня, 12:00. Реєстрація

Учасники цього вебінару розглянуть шкалу Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (the Common European Framework of Reference for Languages (CEFR): як вона може бути використана для розробки навчальної програми для вивчення англійської мови та оцінки успішності учнів.

Спікери:

Graham Seed — the Research Manager for European Projects 

Clare Harrison — Assessment Group Manager

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчати граматиці методом сугестивного відкриття (Guided discovery)

Webinars for teachers

Вебінар Macmillan Words: Gamification

 — 11 грудня, 17:00. Реєстрація

— 11 грудня, 21:00. Реєстрація

Ігри вже давно стали складовою процесу навчання англійської мови. Використовуючи ігровий підхід можна легко перетворити потенційно пасивного учня в активного гравця. Дізнайтеся, як можна ефективно використовувати ігрові елементи на уроках. Отримайте корисні посилання на додаткові ресурси та конкретні приклади, які можна використати на практиці.

Спікер: 

Deborah Healey — президент Ради директорів Міжнародної асоціації TESOL у 2019-2020, укладач енциклопедії викладання англійської мови TESOL, посібника з вивчення мови та технологій Routledge, посібника для адміністраторів мовних програм.

Нагадаємо, що нещодавно у нас з’явився Telegram-канал для викладачів англійської. Якщо ви хочете регулярно отримувати посилання на корисні ресурси та першими дізнаватися про нові викладацькі лайфхаки й анонси наших воркшопів, тоді обов’язково підписуйтеся на канал.