Розпочніть новий рік із виклику самому собі

reading challenge 2020
2.01.2020

Вітаємо з початком 2020 року! Ну що, готові до нових академічних здобутків? Починати втілювати амбіційні плани буває страшно, але сама наявність бажання бути кращими – це вже добре.

Підозрюємо, що серед ваших планів є цілі, які стосуються підвищення рівня англійської. Якщо так, то пропонуємо звернути увагу на челендж, який ніколи не втрачає актуальності. Один з авторів журналу LearnEnglishTeens від Британської Ради запропонував упродовж цілого місяця читати щонайменше 15 хвилин щодня.

У такому виклику є багато корисного:

  • Якщо читати паперові книги, то це дасть змогу скоротити ваш «екранний час» і всі неприємні ефекти, які його супроводжують. Особливо корисно почитати перед сном замість перегляду відео та спілкування в соціальних мережах – порівняйте, наскільки легше буде засинати.
  • Це покращує концентрацію. Особливо – якщо взяти за правило не відповідати на повідомлення та не перевіряти пошту, поки читаєте. Нічого поганого не трапиться, якщо ви дозволите собі 15 хвилин не думати про все це.
  • Читання – це корисна звичка, яка розширює кругозір. Воно задіює вашу уяву, що корисно для розвитку креативного мислення. А ще нарощує ваш словниковий запас та непомітно тренує граматику.

Ми пропонуємо спробувати протягом місяця щодня приділяти щонайменше 15 хвилин читанню англійською. Це може бути художня література, журнали, форуми, блоги та навіть telegram-канали. Погляньте на список книг, які обов’язково потрібно прочитати англійською. А якщо ви не знаєте, де брати книжки англійською, загляньте до цієї нашої добірки з ресурсами для читання. Ще радимо дізнатися, що потрібне, щоби читання англійською приносило задоволення.

Пам’ятайте, reading challenge – це насамперед виклик самому собі. Отже, якщо вам здається, що ви поки не готові читати 15 хвилин – читайте 10. А якщо навпаки – піднімайте планку до 30 хвилин. Якщо у вас сильний дух суперництва, запропонуйте взяти участь у цьому друзям – такі змагання всім будуть на користь. І через місяць побачите, що зміниться у вашому житті.

Нових вам досягнень у новому році!