Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

2.09.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Можливості вересня для викладачів англійської (Part 1)

вебинары и тренинги для преподавателей английского

Поспішаємо привітати викладачів із початком нового навчального року та бажаємо надихати ваших студентів знати англійську краще за всіх! А допоможе вам у цьому наша щомісячна добірка вебінарів та тренінгів для викладачів англійської мови від провідних світових та українських освітніх компаній. Вибирайте найцікавіші, реєструйтеся та ставте нагадування, щоб нічого не забути!

До речі, цього місяця корисностей для викладачів назбиралося так багато, що ми вирішили розбити їх на 2 матеріали. Слідкуйте за нашими новинами, і наприкінці наступного тижня чекайте добірку на другу половину вересня.

Вебінар Oxford University Press: More equal than others. Psychologically-informed activities applied to vocabulary learning

Не всі заняття з розширення словникового запасу є однаково корисними. Познайомтеся з 5 практичними вправами з лексики та 5 принципами, які допоможуть зробити ваші заняття максимально ефективними!

Спікер
Nick Michelioudakis – ELT викладач, екзаменатор, доповідач і автор з багаторічним досвідом. Найбільш відомий своїми статтями “Psychology and ELT”, в яких він спирається на маркетинг, менеджмент і соціальну психологію. До сфери його інтересів входять мотивація та незалежність студентів, індивідуальне навчання та гумор.

Вебінар Cambridge Assessment English: Inclusive assessment techniques 2

Cambridge Assessment English запрошує взяти участь у шостій сесії з серії вебінарів з професійного розвитку. Ця серія вебінарів складається з 12 сесій та 24 годин безперервного професійного розвитку (CPD). Вона допоможе вам вдосконалити педагогічні навички та підготуватися до визнаних у всьому світі міжнародних кваліфікацій Cambridge Teaching.

Спікер
Dr. Hisham Al Saghbini – фахівець у галузі тестування освіти та інклюзивності з більш ніж 15-річним досвідом роботи у Великобританії, ОАЕ та Європі. Автор понад 40 публікацій у журналах і книгах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, щоб учні молодших класів заговорили англійською з перших уроків

вебинары и тренинги для преподавателей английского

Вебінар IATEFL World: Approaches to corrective feedback for early career teachers

Дізнайтеся на практичних прикладах, як нові кваліфіковані викладачі (NQT) використовують коригувальний зворотний зв’язок, які підходи є найефективнішими для студентів та який з них вибирати в кожному конкретному випадку.

Спікер
Jane Seely – асистент з лінгвістики та TESOL у the University of Limerick. З 2010 року працює в ELT як викладач, менеджер, дослідник і консультанта.

Вебінар IATEFL World: How the new CEFR can help Business English teachers

  • 8 вересня, 17:00–18:00
  • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут

Дізнайтеся про нові можливості переглянутої системи CEFR для викладання бізнес англійської! Нова шкала CEFR відображає навички та компетенцію більш докладно. Її нові категорії включають міжкультурні навички, посередництво та важніший погляд на функції взаємодії, наприклад, листування або командну роботу. Розширені описи навичок можуть бути надзвичайно корисними при розробці курсу або постановці цілей для студентів.

Спікер
Kirsten Waechter – викладач ділової та корпоративної англійської з 1998 року, автор і перекладач. Наразі спеціалізується на викладанні ділового спілкування, ESP і міжкультурних курсах.

Вебінар Cambridge Assessment English: Planning the school year around Cambridge English Qualifications

На вебінарі будуть розглянуті ресурси, які допоможуть викладачам з Кембриджськими кваліфікаціями англійської на різних етапах навчального року. Від розповіді батькам про іспити на початку року та підготовки до іспитів до отримання позитивних результатів.

Спікери
Miranda Hamilton і Donya Estafanous з Cambridge Assessment English

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З чого вчителю англійської почати навчальний рік

вебинары и тренинги для преподавателей английского

Вебінар Oxford University Press: Learn with us. Encourage students to communicate real world topics in the classroom

Основна мета навчання – у тому, щоб студенти могли використовувати мову в реальних ситуаціях. І чим раніше навчання будується за таким принципом, тим краще. На практичному вебінарі будуть розглянуті веселі заняття, які навчать дітей ефективно спілкуватися англійською. Перед вебінаром, будь ласка, згадайте, яким чином ви заохочуєте своїх студентів спілкуватися!

Спікер
Vanessa Reilly – викладач, автор і тренер викладачів. Наразі проводить підготовку вчителів у двомовних школах для Universidad Loyola Andalucia, а та