Один день із життя тренера CELTA

CELTA trainers

Усі, хто коли-небудь проходив курс CELTA чи мріє це зробити, знають, що це досить насичений та інтенсивний курс. Раніше ми вже писали, що насправді не така страшна CELTA, як про неї говорять😱 . Сьогодні поглянемо на цей курс з висоти тренерів CELTA. Це люди, які стають вашими наставниками, батьками, найголовнішими помічниками, коли ви потрапляєте у стіни віртуального класу онлайн-курсу чи аудиторії центру підготовки викладачів. Саме на їх плечі лягає відповідальність за кожного trainee.

Коли я проходила курс у 2016 році, мої тренери були для мене справжнісінькими супергероями. Я не могла збагнути звідки у них стільки сил, енергії та терпіння. Вони завжди готові прийти на допомогу, і завжди знають як це зробити. Trainees не сплять ночами, тому що готують письмові завдання та пишуть розгорнуті плани уроків. А от чи спиться тренерам CELTA, скільки філіжанок кави вони випивають, чого очікують від вчителів, що проходять курс, що їх надихає та дратує? Ви соромилися запитати 🙊 ? То ми це зробили за вас 😜!

Що ви робите у звичайний CELTA day?

Список справ тренера CELTA насправді дооооовжелезний. Ви готові?

Ми прокидаємося дуже рано. Хтось готує сніданок і добирається до центру підготовки вчителів або вмикає комп’ютер, якщо це CELTA online. Вранці дуже важливо підготуватися до того, що буде відбуватися впродовж дня, тому потрібно скласти список того, що потрібно зробити. Хтось переглядає уроки учасників курсу та пише фідбек, хтось перевіряє lesson plans, language analyses та пише свої коментарі до них. Якщо це онлайн курс, ми проводимо Feedback session та займаємося плануванням уроків разом із trainees. Далі зазвичай ми відвідуємо 3 або 4 заняття, на яких викладають наші підопічні та спостерігаємо за ними. Ми не просто сидимо на занятті, а уважно перевіряємо плани уроків та думаємо над тим чи відповідає (або не відповідає) критеріям і як саме відповідає усе те, що робить викладач зі студентами. Критеріїв на мало, не багато — 43. На різних етапах курсу ми зосереджуємося на певних із них. Це означає лише одне: до кінця курсу в голові потрібно втримати таааак багато!

Після цього настає обідня перерва … для trainees 😫, а ми продовжуємо думати над тим який фідбек дати та як достукатися до кожного, аби усі зрозуміли, чого ми від них хочемо. В цей час ми також готуємо демо-уроки.

Невже всі тренери працюють в обідню перерву? That’s a question! Lunch breaks? What are these?)

Більшість так. Є навіть такі, хто може сісти в таксі, поїхати в інше місце на міжнародний іспит, повернутися та продовжити “сельтити”. На щастя, це трапляється не дуже часто.

Після обіду (якщо пощастило) відбувається feedback session та lesson planning. Ми обговорюємо проведені уроки разом з учасниками курсу, зосереджуючись на тому, що добре пройшло, а що можна зробити краще та як. Це займає від години до двох. Коли ми плануєм уроки, то обговорюємо етапи, прийоми та усе, що відбуватиметься на наступних уроках, з кожним учасником курсу окремо.

А ще input sessions, які, доречі, також потрібно готувати (коли????) та енергійно проводити кожному CELTA тренеру.

І це ще не кінець — коли вчителі йдуть додому, ми плануємо guidance для наступних уроків, перевіряємо письмові завдання, усю документацію … Ну, досить довгий день. Нарешті ввечері можна йти додому відпочивати. But what is there on my desk? Oh, the written assignments that I have to give back to the trainees tomorrow… 😂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CELTA online vs. offline: все, що потрібно знати

Зазвичай під час того, як викладають trainees, ви постійно щось пишете у своїх ноутбуках. Що це?

А, це ви про running commentary, мабуть. Щось схоже на спортивного коментатора , який робить поетапний аналіз уроку. В основному це те, що відбувається і чи добре це працює. Якщо ні – ми пишемо, як це можна зробити краще наступного разу. Це допомагає учасникам курсу усвідомити, що відбувалося на уроці, з точки зору того, хто спостерігає.

Іноді ми можемо передавати запитання іншим тренерам, якщо трапляється щось незвичне, і ми не відразу впевнені, як на це реагувати.

Чи ви завжди знаєте як допомогти вчителям? Що робити, якщо ні?

A tricky question:) Звичайно, ні. Ми, як тренери, знаємо різні підходи, ми надавали багато допомоги та бачили різних учасників курсів. Іноді допомога, яку ми пропонуємо, не спрацьовує, і нам слід шукати інші шляхи як допомогти. Втім, як тільки ми краще вивчаємо своїх підопічних і можемо зрозуміти, що їм допомагає, а що ні, ми отримуємо взаємну користь від такої допомоги. Trainees тому що вони отримують те, що допомагає їм вдосконалитися, а ми відчуваємо задоволення, коли бачимо їх прогрес.

Іноді впоратися із особистостями підопічних ой як не просто. Хтось надає перевагу прямолінійності, до когось потрібен більш чуттєвий підхід.

Ми знаємо як допомогти, якщо правильно визначимо проблему. Люди різні, і іноді учасники курсу не погоджуються з нами, тому що їм важко визнати, що те, що вони зробили і уу що вклали своє серце та душу під час підготовки, не було ефективним чи правильним. Але якщо вони відкриті до наших пропозицій, якщо пробують робити те, що ми їм радимо, тоді nothing is impossible.

Хто вирішує, чого саме слід навчити учасників курсу під час input sessions?

Весь курс розділений на етапи, а їх чотири. На кожному етапі ми зосереджуємося на певних проблемах. Наприклад, згідно з програмою CELTA, на початку ми фокусуємось на навичках управління аудиторією (інструкції, моніторинг, зворотний зв’язок) і на те, як навчати різним аспектам мови (граматика, лексика) тощо. Input sessions організовані як семінари, де ми багато практикуємось, намагаючись застосувати ідеї викладання на практиці і подивитися, що працює, а що ні. У міру просування курсу вибір input sessions може залежати від потреб учасників курсу, і ми будуємо графіки таких занять з урахуванням цих потреб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 речей, які необхідно зробити до початку курсу CELTA

Признайтеся, ви від самого початку знаєте, хто отримає Pass А, Pass B, Pass чи Fail?

Ніколи! Звичайно, ми можемо побачити, чиї уроки відповідають стандартам чи ні раніше на курсі, але оцінка жодним чином не може бути визначена до того, як будуть проведені заключні уроки.

Оцінювання курсу CELTA базується на прогресі в навчанні та типових навичках викладання, які мають вдосконалюватися впродовж курсу.

Деякі вчителі можуть проявити себе раніше, коли ми зосереджуємось на декількох критеріях оцінювання, але викладати менш успішно, коли ми маємо справу з цілою низкою навичок. І навпаки – учасник курсу може розпочати з викладання на хорошому рівні, а потім ближче до кінця показати ще кращі та міцніші навички.

У документі, який називається CELTA 5, є перелік загальних дескрипторів, згідно яких ми оцінюємо наших підопічних. Наприклад, другий діапазон включає такі речі, як clarifying language appropriately and providing sufficient practice of new language . Загалом є деякі загальні тенденції – наприклад, слухачі, які отримують вищі оцінки, повинні бути ефективними на обох рівнях навчання (нижчому та вищому), а також ефективно навчати як навичкам (reading, writing, speaking, listening), так і мові (grammar, vocabulary). Учасник, який отримує Pass, може демонструвати деякі справді хороші навички протягом курсу, але не обов’язково зможе це робити послідовно. Про це нам завжди нагадують assessors (експерти від Кембриджу)- один гарний урок не робить когось успішним, а один поганий урок не означає, що слухач не проходить!

Іноді це незрозуміло аж до TP8 (Teaching Practice 8 – останній урок, який проводить trainee). Рішення приймається в кінці курсу і завжди обговорюється із зовнішнім оцінювачем.

РЕКОМЕНДУЄМО: 10 термінів, які потрібно знати для проходження курсу CELTA

Чи були у вас trainees, які отримали Fail?

Haven’t been that lucky yet:) Є ті, хто не дійшов до кінця курсу. Загалом, це відбувається тому, що вони недостатньо серйозно сприймають курс і відстають в роботі; люди, які виконують роботу та слухають своїх тренерів, завжди отримують необхідну підтримку. Але це поодинокі випадки.

Чи достатньо у вас сну?

Це залежить від того, як ми управляємо своїм часом. Тренери, в яких є маленькі діти 🙆 (так, є і такі) дуже гарно з цим справляються і слідкують за часом.

Part-time courses здаються жорсткішими, оскільки ми також маємо поєднувати ще й свій (як правило, досить важкий) графік викладання та інші свої обов’язки.

То скільки чашок кави ви випиваєте? Звідки берете енергію?

Від однієї до п’яти філіжанок, залежно від курсу.

Дехто намагається відмовитись від цієї звички і провести хоча б день без кофеїну, але ці намагання досі не увінчалися успіхом.

Дехто отримує енергію від прочитання гарної книги чи вивчення чогось цікавого про природу. Наприклад, від спостереження за птахами та зорями .Також надихає відвідування театру.

А ще енергія зазвичай приходить від цієї захоплюючої роботи, від eager trainees.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія з життя CELTA — сповідь вчителя

Чи є щось, що дратує в роботі тренера?

Паперова робота.

Іноді недостатня кількість сну змушує почуватися не дуже добре. Luckily, barely anyone has noticed that:)

Нічні повідомлення — personal favourite.

А ще коли слухачі не дотримуються вказівок, які їм дають. Особливо, якщо вони виділені жовтим хайлайтером та написані великими жирними літерами 😢 .

То яким має бути ідеальний “кандидат в майстри” з CELTA?  

Однією з найкращих якостей такого кандидата є допитливість, коли він ставить питання, хоче з’ясувати, як це працює , і особливо коли у нього горять очі, якщо він щойно виявив щось корисне або придумав більш ефективне завдання.

Ще одне, ймовірно, ‘not giving up settings’ і готовність прийняти труднощі та працювати над ними. Завжди непросто, коли ти робиш щось нове і відкритий для можливостей, і тут має значення ставлення. Коли ми спотикаємось, найкраще, що ми можемо зробити, це встати і робити це знову і знову, щоразу намагаючись знайти кращий спосіб. У довгостроковій перспективі важливий шлях, а не лише результат.

Коли ви приходите на цей курс скажуть собі “Ok, I’m going to honestly try everything they tell me to do,” — оскільки в іншому випадку спочатку слухачі можуть не сприймати (і часто неправильно розуміти) техніки, які вони використовують; а потім, коли щось піде не так, це перетворюється на “this doesn’t work! (technique) is garbage!”.

Будьте слухачем, якому не потрібно говорити щось двічі: ви отримуєте фідбек про щось, і виправляєте помилку наступного разу . Якщо ви отримуєте вказівки щодо завдання, переконайтеся, що зрозуміли їх тут і зараз, щоб потім не робити помилок.

Що вам подобається у вашій роботі?

Ділитися тим, як правильно навчати. Це круто. Якщо хтось стане кращим викладачем після наших курсів, це зробить світ трохи кращим, тому що багато людей отримають більше позитивного досвіду навчання.

Спостерігати за тим як вдосконалюються наші підопічні. Як не дивно, найбільше радості приносять не ті, хто отримує”Pass A”, хоч і цікаво кидати їм виклики. Вчителі яким спочатку складно і вони починають серйозно сприймати те, чому навчаються, і застосовувати його – бачити їхній прогрес в кінці курсу завжди приємно.

Допомагати і підтримувати. Насолода, яку ви отримуєте від тих, хто каже, що вони інші before CELTA та after CELTA, вартує цілого багатства, і це не про гроші 🙂

Зв’язок з підопічними вчителями. Ми часто залишаємося на зв’язку зі слухачами, в яких викладали.

Приєднуйтеся до нашого курсу CELTA!

ЧИТАЙТЕ У НАШОМУ БЛОЗІ: Враження учасниці Global Teacher Prize Ukraine від курсу CELTA